January 2015

Vyřizování účtů ve stylu Victorie Wallace

31. january 2015 at 15:59 | Eudoxi Biswyne |  Vítězové

Victoria Garnet Wallace, vítězka 117. Hladových her a královna krásy. Už v aréně nám dala jasně najevo, že si nenechá nic líbit. Poslední dobou však její agresivní chování přitahuje mnoho nechtěné pozornosti. Nedávno si v kraji nesedla s jednou dívčinou, která po ní poté agresivně vystartovala a ubalila jí facku. Netrvalo to však dlouho a Victoria si přišla pro svoji pomstu, když s cihlou přivodila dívce silný otřes mozku. Nebýt všudy přítomných mírotvorců, kdo ví jak by tento spor došel daleko. Victoria vyvázla jen s napomenutím a obě dívky se nyní nesmí k sobě přiblížit na 100 metrů.


Pařmenka Charlotte Everwood pod zámkem

27. january 2015 at 17:52 | Eudoxi Biswyne |  Skandály

Tento článek by měl sloužit jako varování všem, kteří si myslí, že díky svému postavení nemusí dodržovat pravidla. To si totiž myslela kromě mnohých i Charlotte Everwood, která se rozhodla uspořádat divokou párty ve svém domě na okraji Kapitolu. Vše se však vytrhlo z kontroly, když se do domu začal pronášet silný alkohol a zakázané drogy. Druhého dne se Charlotte probudila v cizím bytě ve vaně a napochodovala si to skoro nahá do kuchyně rodiny, která se zrovna chystala snídat. Ještě ne se však zakousla do první palačinky, byl na ni zavolán oddíl mírotvorců, kteří ji přepravili na jejich stanici. O jejím dalším osudu vás budeme brzy informovat.


Bujaré oslavy Collinsovy dvacítky!

24. january 2015 at 19:55 | Eudoxi Biswyne |  Vítězové

Charita se v poslední době stala velmi oblíbeným tématem a lidé se předhánějí v tom, kdo daruje více na nejrůznější aktivity, které mají podpořit méně bohaté. Ani vítězové v tomhle neotálejí, a tak se Samuel Collins rozhodl pro svoje 20. narozeniny udělat i něco dobrého. Celá párty probíhala v duchu dobrovolných darů, za které potom plnil úkoly. Nejprve dosáhl částky, při které se převlékl za hula hula tanečnici a poté co byla daná částka překonána více než čtyř násobně se rozhodl nechat člověka, který přispěl nejvíce shodit ho do ledové vody. Tato povedená párty nakonec vynesla mnoho peněz, které byly darovány na opravu radnice v 7. kraji, která nutně potřebovala novou fasádu.


Další produkt hvězdné kosmetiky na vašich pultech!

22. january 2015 at 23:41 | Eudoxi Biswyne |  Móda

Po Claudette Fairy přichází s novinkou v této řadě i Doutzen Marine. Ta si pro nás připravila řasenku, která vaše řasy prodlouží a také zhustí bez zbytečných slepených konečků a žmolků. Navíc má dlouhodobého trvání a není třeba se obávat, že by se smyla a vytvořila vám pod očima nevzhledné černé kruhy. Je vhodná jak na dojemné akce, tak na plážové pařby či rovnou do moře. Na to vše vítězka ze 4. kraje samozřejmě myslela, a my se nyní můžeme těšit také na její nadcházejicí novinku, kterou přislíbila zveřejnit již brzy.

Přátelství nebo něco více?

20. january 2015 at 15:45 | Eudoxi Biswyne |  Vítězové

Co mají společného Christian Jack Rutherford a Samuel Collins? Pocházejí z naprosto odlišných krajů a přesto oba dva vyhráli Hladové hry. Nyní se zdá, že není akce, kde by se tito dva neobjevili bez druhého. Zřejmě si hodně padli do noty, protože již vzniklo mnoho rozhovorů a záběrů, kde jsou si oba dva naší vítězové na blízku a dokonce svůj volný čas věnují tomu druhému. Jde zde pouze o přátelství nebo se za tím skrývá něco více? To ukáže až čas.


Jeho láska ho stála život

18. january 2015 at 12:14 | Eudoxi Biswyne |  Kapitol a kraje

Jerred Angel Stone, to bylo jméno dlouholetého stylisty 6. kraje, který nám občas svými morbidními kostýmy pěkně zahýbal žaludečními šťávami. I přesto ho celý Kapitol miloval stejně jako splátci, kteří si na něj nikdy nestěžovali. Jeho záliba v nebezpečných věcech se mu však vymstila. Jeho mazlíček, jaguár Laila. Při jedné z jejich Her se zřejmě naštvala a Jerreda brutálně napadla. Na místě vykrvácel. Laila je nyní neznámo kde. Podle některých zdrojů mohlo jít o jednoho z mutů v 113. Hladových hrách, a proto se u ní najednou projevila taková agresivita.


Záhadné zmizení Perrie Litmix

16. january 2015 at 22:25 | Eudoxi Biswyne |  Kapitolané

Zasloužilá redaktorka Capitol Times, Perrie Litmix (41) před nedávnem zmizela z povrchu zemského. Nikdo neví, kde je jí konec, ale nejrůznější spekulace hovoří o možném útěku mimo Kapitol až po spolčení se s mafií. Co vězí za jejím zmizením doopravdy se zřejmě nedozvíme, něco málo však o jejím odchodu víme. Vše začalo ještě za doby Capitol Times, kdy jeho sláva začala pomalu opadat. I přesto se Perrie snažila stále jeho slávu udržet. Nicméně po nějaké době žádné články nechodili a Perrie nikde nikdo neviděl. Když CT zkrachoval, dostalo se několika jejím kolegům možnosti se přesunout. Perrie však nijak na nabídku nereagovala. Místo toho poslala svým kolegům hned dvě videa. V prvním se všem moc omlouvala za svoji neúčast, ale její pracovní vytížení jí prý neumožňovalo mít normální život. Po několika týdnech se však do GP zatoulala nahrávka, kde Perrie někde daleko v divočině brečí a se všemi se loučí. Podle několika pamětníků by mohlo jít o jedny ze skoro prvních arén. Co tam Perrie dělá a je-li stále naživu, nikdo netuší.Plážové srandičky: Jaká ňadra pod kusy oblečením skrývá Stephanie Borman?

3. january 2015 at 12:11 | Regan Cais |  Skandály
Jak jistě všichni víme a všichni, kdo tam už byli ví, že se v Kapitolu objevila obrovská pláž nedaleko od centra. Rodiny s dětmi si tam vyjedou na výlet nebo se mladí teenageři rozhodnou si tam zapařit. A že je tam občas velká pařba, co jsem tam tak o víkendech zkoumala. Bohužel se právě vítězka Stephanie Borman (31) zapletla právě s těmito mladíky. Tato třicítka neodolala mladým zajíčkům a musela se představit v novém světle, ve světle dravé sexy šelmy. Akorát to byl trochu problém. Nemůžeme popřít, že se Steph o své tělo nestará, protože ženské křivky a dokonalé tělo měla jako čerstvá dvacítka. Jenže ono ty její sexy tanyny nevypadaly moc k světu, a tak si na ní vedlejší rodinka s dětmi u táboráku zavolala mírotvorce, aby si jí odvedli.


Nejen, že těmto zajíčkům bylo takových 14-16 let, sami za to šli též pod zámek, když byli pod vlivem alkoholu, ale Stephanie pokračovala ve svých tanečkách dál. Jelikož se jí tam zjevil mladý mírotvorce, který se Bormance zalíbil, tak začala bojovat jako o život! Nejdříve si sundala podprsenku a to už rodinky s dětmi prchali. Mírotvorci za Steph běhali, jenže ona jim furt utíkala, schovávala se ve vodě, aby se k ní nedostali a natřásala k nim prsa jako vnadná puberťačka, jenže bez úspěchu. Mírotvorci byli odolní jak mobilní telefon Nokia. Nakonec přiletěl i vrtulník, aby na ní mohli hodit síť, kterou mladičkou třicítku konečně polapil. Stephanie, takto se nehledají muži na celý život.


Cassandra Wright se za své tělo nestydí

2. january 2015 at 22:33 | Perrie Litmix |  Kapitolané

Možná se nestydí, trochu soudnosti by ale mít mohla. Mladičká Cassandra Wright (30) se kromě svojí práce eskortky věnuje i modelingu. To už víme všichni. Co nám ale poslední dobou uniká je snaha mnoha lidí, jak těch v Kapitolu tak z řad splátců o to, kdo ukáže více ze svého těla v té nejprovokativnější podobě. Nedávno na světlo pronikly fotky z několika nezávislých focení pro jednu módní značku, jejíž jméno nesmí být zveřejněno. Cass by se rozhodně měla krotit a věnovat se něčemu vhodnějšímu pro dámu jejího formátu, než jí bude zakázáno doprovázet splátce na jejich cestě z kraje.


Stárnoucí, ale stále žádoucí Adrienne

2. january 2015 at 22:30 | Perrie Litmix |  Vítězové

Svůdnice Adrienne se toho nebojí. I když už jí táhne na kulatou 50, Adrienne Emilia Reyes z 5. kraje se rozhodla, že ještě není čas jít do důchodu a nafotila velmi zajímavou reklamu pro novou společnost nabízející rekonstrukce koupelen. Nikdo z nás jí nemůže vyčítat, že se ve svých letech snaží co nejvíce zaujmout. Jenom možná pro příště, žužlání podivných zeleností by si měla nechat na doma. Její figura nám však dokazuje, že o sebe vítězka 90. Hladových her stále pečuje a všem by nám to v aréně nandala!

Toriana Mikaelson, kde jí je konec?

2. january 2015 at 22:28 | Paris Michell |  Drby
Tak a konečně je to tady. Začaly nám další Hry v podobě temného Řecka. Aréna se velice vyvedla a tvoří se mezi splátci velmi zajímavá spojení, takže rozhodně je na co se koukat. Samozřejmě, že jsem se nemohla dočkat odhalení a trochu jsem šmejdila poblíž bytů splátců, abych získala pro Vás nějaké novinky. A taky jsem získala něco o 2. kraji, jejichž situace mě velice zaujala.


Určitě si všichni pamatujete na vítězku 121. Her, Torianu Mikaelson. Je to už rok, co se vrátila zpět z arény a tento ročník měla mentorovat Druhý kraj, ale ze svých zdrojů vím, že se na něj úplně vykašlala. Dokonce jim musela pomoct vítězka Desirée Mason, která měla na starosti tento rok 9. kraj. Co se děje naší mladé vítězce?


Už jsme to zažili. Vítězové berou drogy, pijí alkohol a někteří se i obnažovali na ulici. Je to i problém této dívky? Po odchodu z Kapitolu se už o ní nic nevědělo. Ani se neukázala před svými svěřenci. V rozhovoru po aréně přitom zněla tak, že se na mentorování těší. Trochu jako by se po Torianě slehla zem, ale i tak jsem našla fotky, kde si své vlasy nechala obarvit na zeleno a udělala si plastiku rtů. Asi se nechala inspirovat kapitolskou módou, ale i tak bych doporučovala trochu více barev.

Štěstí Andyho Nufy se opět rozpadlo

2. january 2015 at 22:21 | Perrie Litmix |  Vítězové

Nikdo by si ještě před pár dny ani nepomyslel, že by něco mohlo narušit Andyho spokojený a šťastný život. Vypadá to však, že jeho vítězství mu zatím přináší více smůly než štěstí. Jeho první přítelkyně zahynula při finále 113. Her, což by zřejmě naštvalo každého. Po dlouhé době si tedy našel další přítelkyni z Kapitolu. Před pár dny se však roznesla zpráva o Callistině náhlé smrti. Při jedné její projížďce na kole ji napadla skupinka výtržníků a brutálně ji pobodala. Zemřela téměř okamžitě.


Aby toho nebylo málo, jeho románek s Dylanem, vítězem z 4. kraje už pokračování také mít nebude. Dylan byl jak je již známo nalezen ve svém domě po spolykání mnoha prášků zapitých alkoholem. Nikdo neví, co se mezi těmito dvěma vlastně stalo a dopadlo, jedno je však jasné - Andy na tom teď není zrovna dvakrát nejlépe.

Zdá se, že moc nad ním převzali tvrdé drogy. Několik fotek, které se nám podařilo získat jasně naznačují, že by si Andy měl dát na několik dní oraz a schovat se někam do přírody, kde by si vyčistil hlavu. Letošní rok je pro vítěze opravdu hodně smolným. Doufejme, že se to brzy zlepší a my se budeme moc těšit z dokonalosti našich vítězů.


Nestydatá Marlene pod zákonem

2. january 2015 at 22:15 | Regan Cais |  Splátci
Následující článek není určen pro děti, mladistvé a pedofilním prasatům. Jistě si pamatuje Marlene Lovell z posledních Her, tudíž 121. ročník, kde se nám tato mladá třináctka jevila jako drsná holka už i v Kapitolu. Nakonec pak byla zastřelena Lazzarem Lawrensonem z 2. kraje. I po smrti nám ale zanechala mnoho zajímavých kousků, o kterých se bude velice dlouho hodit. Než stačila opustit svět, tak nám rovnou tady v Kapitolu zanechala velmi žhavé fotky. Ačkoliv jí bylo 13 let, tak to vůbec neřešila. Na fotkách vypadá starší a nějaké ty ženské křivky už má. Co na tohle vůbec její rodiče, posílala tyto fotky svým chlapcům, aby je mohla chytnout do spár svých prsou nebo to bylo jen pro vlastní potěšení?


To zdaleka není vše. Než se objevila v aréně, tak se předtím ještě ukázala ve městě, kde neměla vůbec pohledávat, jenže její chuť na Corn Dog bylo silnější, a tak si jeden musela koupit, ale ani to jí nestačilo, protože musela na internet natočit velmi provokativní video, jak tuto pochoutku jí. Místní kapitolané z toho byli těžce zaskočeni, jelikož tohle by do své mladé favoritky vůbec neřekli.


Ve svém kraji též skrývala svoje jedno velké tajemství, které bylo nedávno odhalené, když nám anonymně do Kapitolu přišla jedna fotka. Byla to snad žárlivá osoba, která chtěla Marlene Lovell (13) pošpinit nebo její přítelkyně, která už nemohla skrývat svoje a Marlenino tajemství, i když by to od ní nebylo správné, jelikož si tímto vysloužila několik trestů. Jak sami vidíte, její přítelkyně mohla být o několik let starší a tak to i v dopise bylo, proto je teď mírotvorci ve 4. kraji stíhána, a kdokoliv jí spatří, prosím oznamte to v centrále u mírotvorců. Bohužel takových pikantností bylo několik a ne jen u Marlene. Redakce si pro Vás připravilo mnoho dalších šokujících zpráv nejen od splátců, ale i našich vítězů.


Chorá mysl, holé neštěstí!

2. january 2015 at 22:09 | Perrie Litmix |  Vítězové

I tak by se dal popsat náhlý skon Dylana Frenandéze, který ve věku nedožitých 20 let spáchal sebevraždu. Vítěz arény s prastarými dinosaury vyřadil ze Hry mnoho lidí, včetně Cellence Fairy, sestru vítězky z 1. kraje, Claudette Fairy. Zřejmě však neunesl, co všechno se stalo, a tak se po pár letech rozhodl promarnit šanci na druhý život a raději ho ukončil.Dylan se tak řadí k dalším z mnoha vítězů, kteří si rozhodli sáhnout na život. Kromě dvou případů, kdy šlo o zcela jasné zbavení života třetí osobou, zde máme již další 3 vítěze, kteří šli dobrovolně pod kudlu smrti. Největší otázkou nyní je, co se bude dít s Arizonou, 4 měsíční fenkou, kterou si před nedávnem Dylan adoptoval, aby se zřejmě necítil doma tak sám. Neutrpěla prý žádný šok při páníčkově sebevraždě, a tak je teď k dispozici pro další adopci.


Capitol Fashion Show

2. january 2015 at 22:05 | Paris Michell |  Móda

Co má v Kapitolu nejraději kromě Hunger games? A je něco takového možné? No přece móda. To co dává najevo jaký jsme v Kapitolu styloví a krásní lidé. Jak se ale říká: "Móda je pomíjivá, styl je věčný." Proto musíme dát sbohem našim starým kouskům, i když to bude jakkoliv traumatické, ale nebojte, vždyť si to vynahradíte při nakupování nového oblečení. A co je lepší než zaplnit svou skříň novými modely? Pokud někdo nemá dost představivosti, nemusí zoufat. Blíží se módní přehlídka, kde najdete určitě dost inspirace pro nové modely.


Budou tam ti nejznámější stylisté, které znáte díky kostýmům splátců, krásní modelové a modelky a především oblečení. Takže to bude jistě noc plná krásy, která za to stojí. Přehlídka se koná 7. 12. v zábavním středisku, ale nesmíte si zapomenout zarezervovat lístky, které jsou k mání do 5. 12. Přece by, jste si nechtěli nechat ujít takovouhle akci.

Co za sebou zanechal Logan Dust?

2. january 2015 at 22:03 | Perrie Litmix |  Vítězové

Byl to sympatický mladík, který přežil strašidelnou arénu plnou nadpřirozena. Letos by oslavil své 33 narozeniny. K tomu však již nikdy nedojde. Logan Dust byl během Her nalezen v nepoužívaném hotelovém pokoji zcela bez známek života. Co se mu stalo osudným si dodnes mnoho lidí klade za otázku. Není to totiž tak jednoduché.


Logan se již ve velmi mladém věku stal otcem. Nikdo netuší, kdo je jeho matka, ani co se s jeho malou holčičkou stalo teď po jeho smrti. Jisté je jen jedno - nebyl to zrovna vzorný otec. Často se chodíval pobavit do baru a ani bitky mu nebyly cizí. Je možné, že zrovna v jedné takové to nezvládl a protivník ho nešťastnou náhodou zabil? Či šlo o nějaký úmyslný útok na jeho osobu.


Dust byl také jedním z mnoha vítězů, kteří propadli černé magii a všemu, co k ní patří. Není jasné, co ho k tomu vedlo, nejspíše to bylo arénou, ve které se tehdy ocitl. Tajemné síly mu nebyly cizí, jak sám v mnoha rozhovorech popisoval zážitky s nimi. Mohli to být právě nadpřirozené bytosti, kdo mu způsobil smrt? Nikomu není jasné, kdo mu zasadil jeho finální úder, jisté je jen to, že to pro něj byla velmi rychlá smrt, při které mu pouze prudká síla zlomila vaz. Doufejme, že se jeho osud stane ponaučením pro mnoho rváčů, kteří si stále myslí, že na ně nikdy nedojde.

Kolegiální 2. kraj?

2. january 2015 at 21:59 | Paris Michell |  Kapitol a kraje
Vzpomeňme si na tyto Hry, ještě než se nám objeví nové. Vzpomeňme si na naší vítězku Torianu Mikaelson a jejího spolukrajana Lazzara Lawrensona. Oba byli z Druhého a tudíž profesionálního kraje, a tak lidé očekávali, že se objeví spojenectví mezi těmito splátci. Překvapením bylo, že Lazzar odmítl Torianu a místo toho se spojil se splátci z Třetího a Osmého kraje. Co ho donutilo udělat takové rozhodnutí? V rozhovoru s vítězem Toriana na tuto otázku odpověděla, že to prý nebylo z osobních důvodů.


Když si zavzpomínáme ještě na předchozí Hry, tak se nám Druhý kraj moc dobře nepředvedl. Ve 120. hrách, nebo-li 4. Pentagames byl dokonce splátce z Druhého kraje zabit neprofesionálním a Hry předtím tu také nebylo žádné spojenectví. Místo toho splátkyně z Druhého kraje svého spolukrajana zabila.


Změnil snad tento kraj svůj přístup k Hrám? Nebo se v kraji přestali navazovat společenské vztahy? Budeme si muset počkat na další Hry, aby se nám situace Druhého kraje více objasnila. A také, je samozřejmě ještě spoustu dalších věcí, na které se těšit. Tak si odškrtávejte dny v kalendáři a nové Hry tu už budou co nevidět.

Posednutá krásou skončila pod zemí

2. january 2015 at 21:55 | Perrie Litmix |  Vítězové
Historicky nejmladší vítězka Hladových her, Karalynn Ringrose, již není mezi námi. Toto oznámení zarmoutilo mnohé, jenž mlaďoučké vítězce vždy fandili. Ještě více zdrcující je fakt, proč se již déle nemůžeme těšit z talentu této mladé dívky z 8. kraje. Za vše totiž může nemoc zvaná anorexie!


Anorexie spočívá v naprostém odporu pacienta k jídlu. Dělá se mu špatně nebo se neustále cítí nehladový. Může to zajít až k podvýživě a k dalším problémům spjaty s hladověním. Anorektici často ani nepoznají, že potřebují přijmout potravu. Její příčiny mohou být rozmanité a mohou spočívat ve stavu trávicího systému, v celkovém onemocnění nebo mohou být vyvolány některými léky. V poslední době se však z vážného onemocnění stává jedna z variant, jak být navždy mlád.


Vyhublá postava, nohy a ruce jako tyčinky. Tak vypadala Karalynn v posledních dnech svého života, kdy se ještě ukazovala na veřejných akcích. To, že propaguje zdravou výživu, věděl každý. I když si lidé první mysleli, že se snaží jen odčinit své činy z arény, přerostlo to v něco mnohem většího. Stala se tváří mnoha z vegetariánských portálů a často sama jezdila za lidmi a snažila se jim nenásilnou formou domluvit, aby více dbali na své zdraví bez zbytečného vyhazování peněz.

Není divu, že i ve svém věku 25 let stále vypadala na tu 14-letou dívenku, která tehdy vyhrála její opravdu sladké Hry. Ženských křivek nikdy nedosáhla, místo toho byla po několika dnech, kdy se nevracela z pravidelného běhu, nalezena nedaleko staré přehrady. Příčina smrti bylo totální vyčerpání způsobené z velké části právě anorexii. Nechť její duše odpočívá v pokoji.


Večírek na oslavu vítěze se neobešel bez poprasku!

2. january 2015 at 21:48 | Perrie Litmix |  Skandály

Lid Panemský, přesněji jeho elita, se sešli na počest nejnovějšího vítěze Christian Jack Rutherford v prezidentském paláci, aby to pořádně oslavili. Pití i jídla bylo všude dosti, a i když se zprvu zdálo, že nepůjde o moc zdařilou akci, nakonec každý nabral svůj individuální směr.


Své by nám o tom mohl říct i Jerred Angel Stone, stylista pro 6. kraj. Většinu večera strávil s milou společností Winnifred Magurie. Oba dva jsou stylisté, a tak je jasné, že si zřejmě vyměňovali poznatky z uplynulé přehlídky a trumfovali se, kdo bude mít letos lepší kostým. Nedlouho před tím se nám však náš milý Jerred zatoulal v blízkých lesících, kde zcela očividně špehoval nějakou dívku. Zde však kamerový záznam skončil. Nikdo myslím nepotřebuje vědět více.


Ani letošní vítěz nebyl zrovna nejlepší ukázkou vzorného chování. Moc se na večírku neukazoval a po svém kraťoučkém proslovu zmizel někde v útrobách budovy. Proč? Vše by nám mohla objasnit mladá avoxka, která mu krátce před tím donesla nějaký papírek se vzkazem. Snad by si Christian nezačal s takovou prostou dívkou?


Velmi zajímavě to začalo vypadat pro Dylana z 4. kraje, který se ihned čile pustil do balení přítomných muž ! Vypadá to že fráze "I'm not gay" moc úspěchů neměla, tak proč si prostě neužít? Chudinky dámy zůstaly na ocet. První to zkusil u Jasona, který ovšem na jeho návrhy moc sdílný názor neměl, a tak se raději rychle vypařil. Lewis však zrovna v té chvíli dal jasně najevo, jak na tom se svými city bude, když zcela přehlédnul ženské vnady mladé Desirée. Nakonec však odolal a Dylan měl tak smůlu.


Jason však nezahálel a nějakého toho člověka si přeci jenom nakonec našel. Není to zvláštní, jak se většina mužských vítězů začíná zaměřovat na stejné pohlaví?


Nenasytný Nufa x Kapitol

2. january 2015 at 21:40 | Perrie Litmix |  Drby

Není to tak dávno, co jsme se bavili o nové přítelkyni vítěze 109. her, Andyho Nufy. Nyní se ovšem zdá, že není všechno tak úplně jasné jako bylo před tím a Andy dostal chuť vyzkoušet něco nového. A tak, když začali hry, ve kterých nemusí splátce z 12. kraje hlídat on, vyrazil se trochu projít po Kapitole. Z neznámého důvodu však začal bujaře oslavovat smrt obou splátců a tehdy se věci vymknuli kontrole. Byl načapán několik kamerami, jak si odvádí do svého pokoje neznámou blondýnku, kterou rozhodně nemohla být jeho přítelkyně Calista. I když se Andy ujišťoval, že to všechno zůstane jen mezi nima, znáte kapitolské dívky co se týče vítězů, jsou všechny stejné, a tak se o tom pomocí sociálních sítích začalo štěbetat ještě než Andy opustil hotel


Tím však jeho jízda nekončila. Jen co se následujícího rána vrátil zpět do hotelu, vrhnul se na přítomného Dylana Frenandéze a světe div se, oba dva si to zřejmě užívali. Dylanovi však naštěstí brzo došlo, že Andy zřejmě nebude jeho typ, a tak vše skončilo stejně rychle jako začalo. Calisto? Drž si Andyho na uzdě jinak o něj můžeš velmi rychle přijít!

Theodor už to drsouní ve velkém!

2. january 2015 at 21:36 | Regan Cais |  Drby

Zdá se, že to Theodorovi stouplo do hlavy. Nedivíme se ani proč, jelikož jeho telefon musí stále furt zvonit a on nemá snad ani jedinou chvilku, kdy si neodpočine a stále dokola pomáhá lidem utírat podlahu, mýt nádobí atd... A to zadarmo. Chudák Theodor si proto dal před dalším ročníkem menší dovolenou, kde si to pořádně užil. Jeho nový účes mu opravdu sekne. A aby nám Theodor ukázal, jak moc už ho to nebaví a chce se stát velkým drsounem, nechal se vyfotit do časopisu, kde nám jasně bez cenzur ukazuje jeho dva prostředníčky a na přes hlavu si dal tričko, aby ukázal, že on nemusí mít beanie ani jiné čepky na hlavě, aby byl velkým drsounem. Zkrátka všechny poslal z prominutím do prdele, bylo mu to všechno jedno a poté si zašel do hotelu, kde už si to v hotelovém pokoji rozdával s nějakou eskortkou a měl tam otevřené dveře, vůbec jim nevadilo, že je tam někdo fotí, někdo kdo nám tyto fotky právě poslal do redakce. Theodor si vyzkoušel skoro všechno: pít alkohol, kouřit, sex a dokonce i líbat se přes průhlednou fólii! Snad se náš Thedík vzpamatuje a zase nám to vynahradí tím, že nám umyje auta nebo snad okna?


Lewisovy kouzelné trenky!

2. january 2015 at 21:32 | Regan Cais |  Vítězové

Jednou takhle v kapitolském hotelu jsme spatřili v našich kamerových systémech, jak se Lewis Holbourn (20) rozhodl poprvé okusit kafíčko. Samozřejmě mu na hotelu žádné kafe nedali, a proto se rozhodl v celé své kráse zajít do lobby hotelu, aby si mohl jít do společenské místnosti ke kávovaru udělat zcela první kafe. Když už dostal svůj hrnek, pyšně si to odkráčel ve svých sexy červených tartanových trenkách zpět do svého pokojíku. Ale náhle se tam zjevil náš hrdinský slaďoušek Theodor Finnigan (21) a chtěl ho zachránit před kapitolskými fanynkami, ale ono to došlo nakonec k něčemu jinému. Theodor sice sám řekl, ať s tou šaškárnou vypadne, ale ne, Lewis se bránil svým tělem, a dokonce na něj zkoušel profesionální sexy tríčky s vlasy, DRBÁNÍ a NEVINNÝ POHLED! Má Lewis vši a je opravdu tak nevinnej, jak se zdá? To opravdu netušíme, ale zřejmě se tento blonďatý pokus vydařil, a v posledním záběru si můžeme všimnout, jak Theodor neodolal a na piko-okamžik se podíval dolů k Lewisovým tartanovým trenkám nebo to byly snad pohledy úplně někam jinam? No, nejsou ty trenky kouzelné?


Lewis neodolal, a také si přivlastnil kalhoty!

2. january 2015 at 21:30 | Regan Cais |  Móda

Nedávno, kdy měla naše vítězka Desirée Mason (21) oslavu své plnoletosti. Se rozhodla s Lewisem Holbournem (19), že místo toho, aby si za své peníze něco nakoupila, tak je lepší se v noci vkrádat do Extravagance Mall, kde zničila výlohu a ukradla si své vysněné kalhoty i s figurínou, kterou nakonec ještě zničila. Samozřejmě tím spustili alarm a snažili se utéct. Lewis stačil utéct z obchoďáku, ale Desirée už to nestihla, jelikož se místo běhání soustředila na vyhazování končetin figuríny, kterou ukradla společně s kalhoty. Nakonec jí chytil mírotvorce Henry Gibbs s jeho kolegou, který jí odvedl k prezidentce, kde musela provádět VPP (Veřejně prospěšné práce), jenže si k tomu naladila outfit s ukradenými kalhoty. Z toho vzešlo, že byla s nimi vyfocena a žárlivý Lewis nemohl odolat. A tentýž den si šel ukradnout kalhoty pro sebe a nechal se s nimi vyfotit místními paparazzi, kteří nám tuto fotku právě odeslal k nám do redakce.

Takže ti Lewisi gratulujeme k novým džínám! Doufáme, že ti budou sedět!


Utrpení z lásky netrvá věčně! To ví i Andy Nufa sám.

2. january 2015 at 21:26 | Regan Cais |  Vítězové

Andy Nufa (23), který od smrti své přítelkyně Carbonii Witcher nebyl zrovna k mání, protože jediné na co se zmohl, bylo pokukování po Carbonii s přáním, že se stane zázrak a ona přece jenom ještě žije. Náš chudáček se každý den opíjel a jak už jistě víme, kapitolský hotel hodně dlouho neopustil. Nakonec mu to pokukování z okna přece jenom pomohl, protože netrvalo dlouho a Andy přišel s další holkou. Zdá se být velice sympatická a už se s ní stačil na internetu chlubit. Bohužel nám nesdílel její původ ani jméno, takže netušíme odkud tato mladá dáma pochází. Tak Andy! Drž si svojí přítelkyni a nepouštěj jí do arény a nebo jí pořádně vycvič ty mladej kanče! A aby toho nebylo málo, tak si Andy stačil pořidit novou kočičku. No, nejsou oni roztomilí? Věříme, že se ti to tentokrát povede!


Pekelná čtyřka!

2. january 2015 at 20:51 | Marina Carter |  Skandály
Poslední týden čtyřka rozdrtila všechny, co se skandálů týče. Jedná se o věci jako obnažování až po psychické problémy. Je vidět, že čtyřka se opravdu nezapře a my se jen strachujeme, co dalšího od nich můžete čekat.

Doutzen Marine
Na získaných záběrech můžete moc dobře vidět, jak moc sex-appealu má v sobě vítězka 4. Čtvrtoher Doutzen Marine. Některé záběry a fotografie byly tak pikantní, že je ani nemůžeme zveřejnit, ani cenzura s nimi nic nezmůže. Například takhle se před několika dny Doutzen producírovala před zraky všech návštěvníků baru. Měla v sobě již značné množství alkoholu a málem popálila všechny okolo sebe cigaretami, kterých měla opravdu velkou spotřebu. K dalším záběrům však nepouštějte svého manžela, bratra, syna ani nikoho podobného. Mohli by totiž po naší svůdné vítězce zatoužit. Do naší redakce se dostaly materiály, které možná pochází z domu vítězů, nebo kapitolského hotelu. Stále nám však není jasné, jestli si Doutzen našla přítele a nebo to byl jen další vztah na jednu noc.


Jason Seatton
Tenhle týden byl pro Jasona evidentně strašný. Jeho ruka zřejmě sáhla po špatném kousku "oblečení", nebo nám Jason prohrál nějakou sázku. Každopádně tohle dělat neměl. Vyšel si ven v dost extravagantním modelu, který přesahuje i meze Kapitolu. Homosexuálním obyvatelům se však tento kostýmek musel líbit. Nejdříve jsme vůbec nevěděli o koho se jedná, protože vítěz byl úplně k nepoznání. Pravděpodobně zanedbává péči o svoje tělo, protože jeho obočí bylo téměř srostlé a hrudník taky nebyl hladký jako dětská prdelka. Po tom, co se dozvěděl, že jsme ho zachytili, tak nakráčel k nám do redakce a pěkné zuřil. Podařilo se nám ukořistit fotografii ze skryté kamery, kterou měl jeden z pracovníků na saku. Po tomto střetu dostal Jason peněžitou pokutu a zákaz vstupu do redakce, byl totiž tak zoufalý, že se podařil dokumenty ukrást.


Lily Ellingson

Čtyřka je proslulá hlavně díky svým alkoholovým skandálům, výjimka se u Lily Ellingson nekonala ani nyní. V noci byla účastnicí bujaré párty, kde si užívala se spoustou příslušníků mužského i ženského pohlaví. Ráno jí však našel zděšený Kapitolan, jak bezvládně leží na chodníku v nějaké krkolomné poloze. Člověk by si myslel, že už se Lily naučila pít, když je už tolik let vítězkou, evidentně ale pořád nemůže najít správnou cestu. Další incident se stal v ten stejný den, kdy byla vítězka nalezena na chodníku. Lily se šla podle naši zdrojů prospat do hotelu. O pár hodin později na ni narazilo pár obyvatel, jak se prochází po městě jen v pyžamových kraťasech.


Theodor Finnigan
Překvapilo nás, jak moc se tato osoba změnila. Za začátku se snažil být ukázkový a hrdinský vítěz, potom to s ním šlo z kopce. Jak je vidět, tak všichni ostatní vítězové ho stáhli s sebou, a tak jen potvrdili prokletí tohoto kraje. Theodora pravděpodobně trápily sny a představy z jeho arény, takže se z toho psychicky složil a na několik dní musel být převezen do léčebny, hrozilo, že spáchá sebevraždu a nebo ublíží někomu jinému. Když byl propuštěn z léčebny, okamžitě se k němu seběhla spousta přátel ochotných mu pomoct. Theodor si od nich žádal asi ještě něco, jak je vidět. Jeho týden byl plný emocionálních věci, není nám však jasné, proč se dostal do styku i s chlapcem. Že by preferoval obě pohlaví?


Zachránce lidských životů Theodor na scéně! Svět vítězů ještě není ztracen!

2. january 2015 at 20:30 | Perrie Litmix |  Vítězové

Nejnovější přírůstek do sbírky našich vítězů je Theodor Finnigan. A jak se na vítěze sluší a patří, snaží se chránit lidské životy. Odvážně se zapojuje do akcí proti vzbouřencům a také těm, kteří nějak ruší lidské bytí. Nedávno dostal ocenění od samotné prezidentky za příkladnou pomoc při záchraně lidských životů. Tehdy se náhodou procházel po 4. kraji, když uslyšel volání o pomoc. Jako jeden z mála se nebál nasadit svůj život a z domu vytáhl ženu i obě její děti. Doufáme tedy, že se stane příkladem pro všechny ostatní vítěze.


"Experiment" Lily Ellingson má překvapivý zvrat!

2. january 2015 at 20:14 | Perrie Litmix |  Vítězové

Ještě nedávno jste se mohli na mnoha večírcích v Kapitolu setkat s Lily a její "přítelkyní" jak si spolu užívají dámskou jízdu. Nedávno se však po nich jako by slehla zem. Když jsem tedy jednou na Lily narazila v obchodním centru, nedalo mi to a musela jsem se jí na to vše zeptat. Po chvíli zarputilého myšlení jsem obdržela pozvání na kávu. Mimo tu báječnou příchuť kafe se mi dostalo pro některé také velmi šokující zpovědi. I přes veškeré naléhání jenom něco zamumlala a odmítala se o tomto tématu více bavit. Na všechny ostatní otázky však odpovídala naprosto upřímně. Kdo by chtěl vědět něco více, její nejoblíbenější arénou byla v 2. Pentagames, nejraději ze všeho relaxuje mimo davy lidí a také, že její oblíbená barva je červená. Při této otázce se zdálo, že se z ní pro chvíli stává nějaký šílenec, co při každé příležitosti vraždí. Její přátelé však byli sdílnější. Když jsem se po výborném kafi zase procházela, tentokrát v parku, zastavil mě neznámý muž s tím, jestli jsem její nová oběť. Na můj nechápavý výraz ze sebe vysypal, že naše Lily si zřejmě není až tak jistá svojí orientací, a tak střídá kluky i holky. Nikdo neví proč, ale žádný z vztahů jí moc dlouho nevydržel. Tím se zřejmě vysvětluje její nepřítomnost na mnoha večírcích.