Co za sebou zanechal Logan Dust?

2. january 2015 at 22:03 | Perrie Litmix |  Vítězové

Byl to sympatický mladík, který přežil strašidelnou arénu plnou nadpřirozena. Letos by oslavil své 33 narozeniny. K tomu však již nikdy nedojde. Logan Dust byl během Her nalezen v nepoužívaném hotelovém pokoji zcela bez známek života. Co se mu stalo osudným si dodnes mnoho lidí klade za otázku. Není to totiž tak jednoduché.


Logan se již ve velmi mladém věku stal otcem. Nikdo netuší, kdo je jeho matka, ani co se s jeho malou holčičkou stalo teď po jeho smrti. Jisté je jen jedno - nebyl to zrovna vzorný otec. Často se chodíval pobavit do baru a ani bitky mu nebyly cizí. Je možné, že zrovna v jedné takové to nezvládl a protivník ho nešťastnou náhodou zabil? Či šlo o nějaký úmyslný útok na jeho osobu.


Dust byl také jedním z mnoha vítězů, kteří propadli černé magii a všemu, co k ní patří. Není jasné, co ho k tomu vedlo, nejspíše to bylo arénou, ve které se tehdy ocitl. Tajemné síly mu nebyly cizí, jak sám v mnoha rozhovorech popisoval zážitky s nimi. Mohli to být právě nadpřirozené bytosti, kdo mu způsobil smrt? Nikomu není jasné, kdo mu zasadil jeho finální úder, jisté je jen to, že to pro něj byla velmi rychlá smrt, při které mu pouze prudká síla zlomila vaz. Doufejme, že se jeho osud stane ponaučením pro mnoho rváčů, kteří si stále myslí, že na ně nikdy nedojde.
 


Actual articles

Reklama