Kolegiální 2. kraj?

2. january 2015 at 21:59 | Paris Michell |  Kapitol a kraje
Vzpomeňme si na tyto Hry, ještě než se nám objeví nové. Vzpomeňme si na naší vítězku Torianu Mikaelson a jejího spolukrajana Lazzara Lawrensona. Oba byli z Druhého a tudíž profesionálního kraje, a tak lidé očekávali, že se objeví spojenectví mezi těmito splátci. Překvapením bylo, že Lazzar odmítl Torianu a místo toho se spojil se splátci z Třetího a Osmého kraje. Co ho donutilo udělat takové rozhodnutí? V rozhovoru s vítězem Toriana na tuto otázku odpověděla, že to prý nebylo z osobních důvodů.


Když si zavzpomínáme ještě na předchozí Hry, tak se nám Druhý kraj moc dobře nepředvedl. Ve 120. hrách, nebo-li 4. Pentagames byl dokonce splátce z Druhého kraje zabit neprofesionálním a Hry předtím tu také nebylo žádné spojenectví. Místo toho splátkyně z Druhého kraje svého spolukrajana zabila.


Změnil snad tento kraj svůj přístup k Hrám? Nebo se v kraji přestali navazovat společenské vztahy? Budeme si muset počkat na další Hry, aby se nám situace Druhého kraje více objasnila. A také, je samozřejmě ještě spoustu dalších věcí, na které se těšit. Tak si odškrtávejte dny v kalendáři a nové Hry tu už budou co nevidět.
 


Actual articles

Reklama