Nestydatá Marlene pod zákonem

2. january 2015 at 22:15 | Regan Cais |  Splátci
Následující článek není určen pro děti, mladistvé a pedofilním prasatům. Jistě si pamatuje Marlene Lovell z posledních Her, tudíž 121. ročník, kde se nám tato mladá třináctka jevila jako drsná holka už i v Kapitolu. Nakonec pak byla zastřelena Lazzarem Lawrensonem z 2. kraje. I po smrti nám ale zanechala mnoho zajímavých kousků, o kterých se bude velice dlouho hodit. Než stačila opustit svět, tak nám rovnou tady v Kapitolu zanechala velmi žhavé fotky. Ačkoliv jí bylo 13 let, tak to vůbec neřešila. Na fotkách vypadá starší a nějaké ty ženské křivky už má. Co na tohle vůbec její rodiče, posílala tyto fotky svým chlapcům, aby je mohla chytnout do spár svých prsou nebo to bylo jen pro vlastní potěšení?


To zdaleka není vše. Než se objevila v aréně, tak se předtím ještě ukázala ve městě, kde neměla vůbec pohledávat, jenže její chuť na Corn Dog bylo silnější, a tak si jeden musela koupit, ale ani to jí nestačilo, protože musela na internet natočit velmi provokativní video, jak tuto pochoutku jí. Místní kapitolané z toho byli těžce zaskočeni, jelikož tohle by do své mladé favoritky vůbec neřekli.


Ve svém kraji též skrývala svoje jedno velké tajemství, které bylo nedávno odhalené, když nám anonymně do Kapitolu přišla jedna fotka. Byla to snad žárlivá osoba, která chtěla Marlene Lovell (13) pošpinit nebo její přítelkyně, která už nemohla skrývat svoje a Marlenino tajemství, i když by to od ní nebylo správné, jelikož si tímto vysloužila několik trestů. Jak sami vidíte, její přítelkyně mohla být o několik let starší a tak to i v dopise bylo, proto je teď mírotvorci ve 4. kraji stíhána, a kdokoliv jí spatří, prosím oznamte to v centrále u mírotvorců. Bohužel takových pikantností bylo několik a ne jen u Marlene. Redakce si pro Vás připravilo mnoho dalších šokujících zpráv nejen od splátců, ale i našich vítězů.

 


Actual articles

Reklama