Posednutá krásou skončila pod zemí

2. january 2015 at 21:55 | Perrie Litmix |  Vítězové
Historicky nejmladší vítězka Hladových her, Karalynn Ringrose, již není mezi námi. Toto oznámení zarmoutilo mnohé, jenž mlaďoučké vítězce vždy fandili. Ještě více zdrcující je fakt, proč se již déle nemůžeme těšit z talentu této mladé dívky z 8. kraje. Za vše totiž může nemoc zvaná anorexie!


Anorexie spočívá v naprostém odporu pacienta k jídlu. Dělá se mu špatně nebo se neustále cítí nehladový. Může to zajít až k podvýživě a k dalším problémům spjaty s hladověním. Anorektici často ani nepoznají, že potřebují přijmout potravu. Její příčiny mohou být rozmanité a mohou spočívat ve stavu trávicího systému, v celkovém onemocnění nebo mohou být vyvolány některými léky. V poslední době se však z vážného onemocnění stává jedna z variant, jak být navždy mlád.


Vyhublá postava, nohy a ruce jako tyčinky. Tak vypadala Karalynn v posledních dnech svého života, kdy se ještě ukazovala na veřejných akcích. To, že propaguje zdravou výživu, věděl každý. I když si lidé první mysleli, že se snaží jen odčinit své činy z arény, přerostlo to v něco mnohem většího. Stala se tváří mnoha z vegetariánských portálů a často sama jezdila za lidmi a snažila se jim nenásilnou formou domluvit, aby více dbali na své zdraví bez zbytečného vyhazování peněz.

Není divu, že i ve svém věku 25 let stále vypadala na tu 14-letou dívenku, která tehdy vyhrála její opravdu sladké Hry. Ženských křivek nikdy nedosáhla, místo toho byla po několika dnech, kdy se nevracela z pravidelného běhu, nalezena nedaleko staré přehrady. Příčina smrti bylo totální vyčerpání způsobené z velké části právě anorexii. Nechť její duše odpočívá v pokoji.

 


Actual articles

Reklama