Skandál v poli vítězů: Údajný vítěz 71. Her byl podvod!

2. january 2015 at 19:20 | Perrie Litmix |  Skandály
Všechny vás jistě šokovala zpráva o nalezení údajného vítěze 71. her, který se nedávno objevil v 7. kraji. Vše se však ještě víc zamotalo po nedávném prohlášení jednoho ze svědků, který tvrdí, že daná osoba se nepřetržitě snažila nějak dorozumět a žádala po něčem na psaní. Když mu bylo vyhověno, jediné, co dokázal napsat bylo jméno naší vítězky 102. her, Chantelle. Nic víc, nic méně. Poté zemřel na příliš velkou ztrátu krve, podchlazení a následné selhání životě důležitých orgánů.


Chantelle je nyní předběžně zadržena pro podezření z velezrady a také z podvodného jednání. Podle našich informací se totiž jedná o její nedávnou lásku z 6. kraje. Nejspíš jim to však s velmi náladovou Chantell neklapalo jak by mělo, a tak naše hvězda dostala kopačky. To však zřejmě neunesla, a tak se rozhodla svému ex-příteli pořádně pomstít. Kdo ví, co vše se v jejím domě vítězů děje?

Již brzy můžete očekávat reportáž na téma: "Co se děje v zákulisí domů vítězů? " kde se na toto téma podrobě zaměříme a odhalíme, co děsivého vítězové před světem schovávají v pohodlí svého domova.
 


Actual articles

Advertisement