Štěstí Andyho Nufy se opět rozpadlo

2. january 2015 at 22:21 | Perrie Litmix |  Vítězové

Nikdo by si ještě před pár dny ani nepomyslel, že by něco mohlo narušit Andyho spokojený a šťastný život. Vypadá to však, že jeho vítězství mu zatím přináší více smůly než štěstí. Jeho první přítelkyně zahynula při finále 113. Her, což by zřejmě naštvalo každého. Po dlouhé době si tedy našel další přítelkyni z Kapitolu. Před pár dny se však roznesla zpráva o Callistině náhlé smrti. Při jedné její projížďce na kole ji napadla skupinka výtržníků a brutálně ji pobodala. Zemřela téměř okamžitě.


Aby toho nebylo málo, jeho románek s Dylanem, vítězem z 4. kraje už pokračování také mít nebude. Dylan byl jak je již známo nalezen ve svém domě po spolykání mnoha prášků zapitých alkoholem. Nikdo neví, co se mezi těmito dvěma vlastně stalo a dopadlo, jedno je však jasné - Andy na tom teď není zrovna dvakrát nejlépe.

Zdá se, že moc nad ním převzali tvrdé drogy. Několik fotek, které se nám podařilo získat jasně naznačují, že by si Andy měl dát na několik dní oraz a schovat se někam do přírody, kde by si vyčistil hlavu. Letošní rok je pro vítěze opravdu hodně smolným. Doufejme, že se to brzy zlepší a my se budeme moc těšit z dokonalosti našich vítězů.

 


Actual articles

Reklama