Toriana Mikaelson, kde jí je konec?

2. january 2015 at 22:28 | Paris Michell |  Drby
Tak a konečně je to tady. Začaly nám další Hry v podobě temného Řecka. Aréna se velice vyvedla a tvoří se mezi splátci velmi zajímavá spojení, takže rozhodně je na co se koukat. Samozřejmě, že jsem se nemohla dočkat odhalení a trochu jsem šmejdila poblíž bytů splátců, abych získala pro Vás nějaké novinky. A taky jsem získala něco o 2. kraji, jejichž situace mě velice zaujala.


Určitě si všichni pamatujete na vítězku 121. Her, Torianu Mikaelson. Je to už rok, co se vrátila zpět z arény a tento ročník měla mentorovat Druhý kraj, ale ze svých zdrojů vím, že se na něj úplně vykašlala. Dokonce jim musela pomoct vítězka Desirée Mason, která měla na starosti tento rok 9. kraj. Co se děje naší mladé vítězce?


Už jsme to zažili. Vítězové berou drogy, pijí alkohol a někteří se i obnažovali na ulici. Je to i problém této dívky? Po odchodu z Kapitolu se už o ní nic nevědělo. Ani se neukázala před svými svěřenci. V rozhovoru po aréně přitom zněla tak, že se na mentorování těší. Trochu jako by se po Torianě slehla zem, ale i tak jsem našla fotky, kde si své vlasy nechala obarvit na zeleno a udělala si plastiku rtů. Asi se nechala inspirovat kapitolskou módou, ale i tak bych doporučovala trochu více barev.
 


Actual articles

Reklama