Večírek na oslavu vítěze se neobešel bez poprasku!

2. january 2015 at 21:48 | Perrie Litmix |  Skandály

Lid Panemský, přesněji jeho elita, se sešli na počest nejnovějšího vítěze Christian Jack Rutherford v prezidentském paláci, aby to pořádně oslavili. Pití i jídla bylo všude dosti, a i když se zprvu zdálo, že nepůjde o moc zdařilou akci, nakonec každý nabral svůj individuální směr.


Své by nám o tom mohl říct i Jerred Angel Stone, stylista pro 6. kraj. Většinu večera strávil s milou společností Winnifred Magurie. Oba dva jsou stylisté, a tak je jasné, že si zřejmě vyměňovali poznatky z uplynulé přehlídky a trumfovali se, kdo bude mít letos lepší kostým. Nedlouho před tím se nám však náš milý Jerred zatoulal v blízkých lesících, kde zcela očividně špehoval nějakou dívku. Zde však kamerový záznam skončil. Nikdo myslím nepotřebuje vědět více.


Ani letošní vítěz nebyl zrovna nejlepší ukázkou vzorného chování. Moc se na večírku neukazoval a po svém kraťoučkém proslovu zmizel někde v útrobách budovy. Proč? Vše by nám mohla objasnit mladá avoxka, která mu krátce před tím donesla nějaký papírek se vzkazem. Snad by si Christian nezačal s takovou prostou dívkou?


Velmi zajímavě to začalo vypadat pro Dylana z 4. kraje, který se ihned čile pustil do balení přítomných muž ! Vypadá to že fráze "I'm not gay" moc úspěchů neměla, tak proč si prostě neužít? Chudinky dámy zůstaly na ocet. První to zkusil u Jasona, který ovšem na jeho návrhy moc sdílný názor neměl, a tak se raději rychle vypařil. Lewis však zrovna v té chvíli dal jasně najevo, jak na tom se svými city bude, když zcela přehlédnul ženské vnady mladé Desirée. Nakonec však odolal a Dylan měl tak smůlu.


Jason však nezahálel a nějakého toho člověka si přeci jenom nakonec našel. Není to zvláštní, jak se většina mužských vítězů začíná zaměřovat na stejné pohlaví?

 


Actual articles

Reklama