February 2015

Andyho krutí hateři a otravné fanynky

27. february 2015 at 14:30 | Regan Cais |  Vítězové

Asi před rokem a půl jsme mohli být svědky kapely White Veil Widows, kde si Andy získal mnoho nových fanynek ale i nenávistných pohledů, ale to ho jen tak neodradilo. Andy Nufa se začal více věnovat kapele a psát nové písničky, také se vydal do fitka, aby mohl zpevnit své svaly a v nedávném rozhovoru s námi nám oznámil nebo spíše všem haterům, že se nebojí jim dát přes hubu, to vidíte jak nabral svaly, sice to není Rambo, ale i tak je to rozdíl od svých mladých let, kde vypadal jak chodící špejle.


Na jednom z letošních koncertů také Nufa se svou kapelou zaválel, a tak se ho jedna poblázněná fanynka rozhodla ho dostat, jak vidíme na záběrech, který nám poslal anonymní čtenář. Na prvním snímku můžeme zahlédnout, že ho holčina drží za obličej a dusila ho, v druhém je vidět, že to po 10 minutách vzdal a odzpíval celý koncert s fanynkou na zádech. Bláznivá fanynka se ho ale držela i cestou do hotelu, nechtěla se ho pustit a Andy Nufa jí nakonec nechal přespat u něho. Co se odehrálo za zdmi pokoje už nevíme. Později ale došel do lobby, kam ho následovala i jeho nová fanynka, která bude nejspíš brzy jeho přítelkyní, nechoval se k ní moc mile, ale mladý Nufa pochopil, že se jí asi už nezbaví a udělal si z ní otrokyni na sendvič.


Fanynka celá nadšená se do toho pustila, jenže ona nemyslela sendvič jako jídlo, ale tak trochu jiný sendvič, takže si tam přivolala jednu avoxku a tak se Andy tak trošku zbláznil a vykopl je na balkón, kde je dlouhé hodiny držel bez toalety, jídla a pití. A tak tam měl Andýsek klid a mnoho času na přemýšlení, který promrhal tím, že tam opusinkovával svojí kočka Alžbětku II. Jeho kamarádka Ali z toho asi nebyla moc nadšená, ale neměla moc šancí oproti silákovi Nufovi, a tak se nechala dál pusinkovat. A vůbec nevíme, co má Andy Nufa za prazvláštní úchylku je pusinkovat, natáčet se přitom a ke všemu se dívat do zrcadla, ale budeme dělat, že je to zcela normální.Ve stejný den své otrokyně pustil na svobodu, protože musel jít na svůj koncert. Nechat je tam nemohl, protože by mu tam rozbilo sklo a ještě by se mu tam hrabali v trenkách. Ale nebyl to moc skvělý koncert, zprvu to vypadalo nadějně, fanynky křičeli, ale poté se tam objevilo několik haterů, kteří White Veil Widows pěkně odhatovali až se Andy pěkně naštval a dal jim to teda pěkně sežrat, ještě s optimismem a ironií a potom se tam začal jako děsivý klaun smát až ho odvezli na psychiatrii, kde si ho pak převzali mírotvorci z 12. kraje a odvezli ho zpátky domů.
Andymu to vše hrozně mrzelo a byl zdrcený z toho, že nějaké hatery vůbec má a vůbec to nechápal, utrápil se v depresích a na náměstí v 12. kraji si stoupl s mikrofonem a začal tam zpívat svojí novou písničku, kterou stačil ve vlaku ještě dopsat, písnička byla velmi smutná a v jednom nás velice překvapil, Andy Nufa se rozhodně nebojí umřít, ale čím to bude, snad ne tím, co se stalo na koncertu nebo se snad ještě nevzpamatoval z úmrtí svých bývalých? Přece jenom mu to pochcípalo jak na běžícím páse... Andy Nufo drž se!Chudinka Claudia

26. february 2015 at 22:41 | Anthony Dustin |  Skandály
Ešte je to len pár dni, čo poznáme meno víťazky 124. Hier, no ako uvidíte, tá už podlieha pokušeniam v živote víťaza. Na internete sa totiž objavilo isté video, ktorého útržok vám ponúkame tu. Claudie sa rozhodla, nakrútiť jedno video. Pravdepodobne hlúpučká niekde to video nechala, alebo ho niekto nejak vysnoril. Chudinka, video sa okamžite stalo hitom internetu, a to, že na jej nátlak muselo byť video stiahnuté ničomu nepomohlo.Nikoho by neprekvapilo, že si Claudi užíva v posteli, veď baba má na to už aj vek. Ale s dievčaťom? Týmto nas Claudi zaskočila. Ale aby sme neostali len pri tom. Redaktori Guilty Pleasure sa rozhodli, že získaju reakciu našej mladej víťazky. Veď každý má predsa právo na svoj názor no nie? No keď sme sa zastavili pri našej víťazke, bola ohromená. "S kade to preboha máte?" začala po nás vykrikovať a nakoniec nám zaplesla dvere pred nosom. Za dverami bolo počuť plač, takže si vieme predstaviť, čo sa dnu asi odohrávalo. Claudi, taká malá rada do života pred tým, než niečo urobíš rozmysli si, či ti to vôbec za to stojí, pretože v Kapitole sa nikdy nič dlho neutají.


Archerovy omylné choutky

24. february 2015 at 1:29 | Regan Cais |  Skandály
Náš mladý vítěz, který vyhrál ve svých 13 letech, nám konečně dospěl. Sice ne do plnoletosti, ale je vidět, že jeho pubertální strana ovládla jeho duši. Ročník 124. je pro něj v mentorování novinkou, poprvé si tak okusil jaké to je. Z některých zdrojů nám bylo obeznámeno, že si své svěřence převelice oblíbil, hlavně dívku Olympii Cassiewolf, které se v Kapitolu povedlo provést tolik věcí, aby byla prezidentkou nenáviděna a dá se i říci, že na ní byla tak trochu zasedlá, ale v aréně jsme neviděli, že by na tom měl Kapitol daň, jelikož jí zavraždili splátci z 6. kraje. Chudinka malej Archer musel přijít na jiné myšlenky, nepovedlo se mu. Den předtím se opil na pláži, kde ho zachytly kamerové záběry, kde se ovšem vyskytovala další neznámá osoba, se kterou odjel jachtou, to co se stalo dále už nevíme. Co ale víme je to, že po smrti Cassiewolf došel k jednomu neznámému chlápkovi, se kterým to bylo opravdu žhavé nebo k tomu možná ani nedošlo. Fotografové zachytily fotky, kde Archer chlápka políbil a poté po 20 minutách byl vyhozen z bytu pryč polonahý, co se odehrálo za dveřmi nevíme, ale náš malý dospělý Junior už zjistil, že to byla jeho osudová chyba.


Claudettiny veselé hrátky

22. february 2015 at 2:00 | Regan Cais |  Vítězové

Už je to nějakých těch pěkných měsíců od smrti Aarona Szeretta, který zemřel ve svých ještě mladých let (43), ale dotáhl to dál než většina z již mrtvých splátců. Aaron totiž chtěl překvapit snídaní do postele pro svojí drahou polovičku Claudette, chtěl jí připravit flambované palačinky, jenže se nezdařilo a místo pánve omylem polil spíše sebe, nakonec se oheň chytl a už to bylo. Než stačila Claudette seběhnout dolů a zjistit, co se děje, tak se Aaron v křečích svíjel na zemi a byl celý popálený a ani záchranka ho nemohla pomoci a zemřel dříve, než stačili do nemocnici dojet. Claudette z toho sice byla zdrcena, ale netrvalo dlouho.


Tentokrát se mentorování 1. kraje nezúčastnila, ačkoliv by měla. Místo toho do Kapitolu sice jela, ale jen pracovně do místní nemocnice, jak jistě víme, tak Claudette začala pomáhat zraněným v Kapitolu a případně dělá i plastické operace splátcům, kteří v aréně zvítězili a všem ostatním. Zjistili jsme však při kamerových ukázkách, že se velice má se svým kolegou. Nejdříve se zdálo, že nechce nějakou pomoct, ale později si ho odvedla do vedlejší pokoje, kde se nic chlípného nedělo, jen ho tam přizvala k jedení koblih, jelikož při tom vždy myslí na Aarona a musí si ho stále pamatovat. Jenže zas tak nevinné to nebylo, později toho večera jsme přistihli v místní nejlepší restauraci, že si dali oba rande.


Melo to být sice tajné a on měl zůstat u stolu, který byl od ní 50 metrů daleko a měli si dát tzv. smskovací rande, jenže její kolega to jaksi nevydržel a překvapil jí u baru. Nejdříve se zdálo, že mu Claudette natáhne, ale zvrtlo se to v něco lepšího pro oba. Claudette si ho ještě stihla odtáhnout do hotelového pokoje a tam se děli věci, které už zaznamenané nebyly, posledně jen nějaké objímání v lobby u výtahů. Oba se k sobě velice měli, takže si závěr můžete vytvořit sami. A tohle byl důvod, proč nevidíme Claudette v médii zahlcenou v slzách.


S Braydenem do nemocnice

20. february 2015 at 14:15 | Regan Cais |  Skandály

Brayden to poslední dobou nemá vůbec lehké, ačkoliv vyhrál velkou sumu peněz, tak se mu nepoštěstilo, jelikož je to velký gambler a své peníze prohrál při Pokeru. Takže co kvůli tomu dokáže náš nováček Brayden udělat? Samozřejmě se mu hned naskytla práce striptéra a možná i něco jiného, Brayden tedy neodolal, jelikož za tancovačky a uspokojování kapitolských žen vydělá dost, hlavně kdo z dam by nechtěl spatřit naživo a na klíně mlaďocha ve svých osmnácti. Bohužel to zašlo dále než se smělo, jedna z dam měla své velké narozeniny svých 21. dospělých let, a tak si řekla, že se trochu odváže a vyzkouší něco nového, akorát to nevyšlo.


Brayden na ní byl opravdu těžkej kalibr, ani si nesundal své taneční slipy a už to s ní vypadalo hrozně. Sice si to do poslední vteřiny užívala a jeden z doktorů už jí chtělo odvést, protože začala mít nějaké divné záchvaty až z toho nakonec zkolabovala, a tak se slečna nedočkala svého konce, jenže tím to nekončilo. Brayden nejspíš necítil žádné výčitky, a proto si dále prováděl jiné tanečky a vyhledával další ženu, kterou též překvapí a dostane jí do nemocnice. Slečna je teď v nemocnici kvůli menšímu infarktu, ale bude zcela v pořádku. Z poslední fotky můžeme vidět, že má vítěz rukavici, asi to vypadá na něco opravdu odvážného.


Ezekiel za dobrodružstvím!

16. february 2015 at 15:58 | Regan Cais |  Vítězové

Původně měl letošnímu 8. kraji mentorovat Ezekiel, ale nestalo se tak, my víme proč. Ezekiel měl poslední dobou své stárnoucí období a řekl si, že toho za svůj život nevyzkoušel tak tolik, a tak si nechal ke svým padesátinám narůst vlasy a vousy a řekl si, že půjde za dobrodružstvím. Bylo těžké, aby mu to dovolili, ale nakonec si řekli proč ne, jeden člověk, který cestuje mezi kraji snad nic zlého neztropí. Teď se právě Ezekiel nachází v sousedním kraji 11. kraji a míří právě do 9. kraje, cestou si sbírá své společníky, kteří ho doprovází nečekaným dobrodružstvím. Jeho cílem je se dostat až k nám do Kapitolu, ale nevíme, kolik dní mu to bude trvat, a tak očekávejte, že možná příští rok 8. kraji ještě nebude mentorovat. Přejeme Ezekielovi hodně štěstí na cestách a všem ostatním, kteří ho doprovázejí při cestách.

Bow Chicka "Jack Jack"

15. february 2015 at 15:05 | Regan Cais |  Drby

Nedávno Vám moje kolegyně zasvětila do tajů Christiana Rutherforda (22), který se rád natáčí při postelových hrátkách. Víme tedy všechny jeho partnery a co dělá, jelikož jsme našli i další záběry právě z té nahrávky a další pikantností od jeho fanynek, které se nemohli dočkat až kamarádkám povědí: ,,Ach můj bože, Christian si mne všimnul!" ovšem v jiném smyslu než jen "všimnout". A teď se vrátíme úplně na začátek, Christian měl zoufalé období, jelikož se na záběrech ukázalo, že se rád uspokojuje sám, aspoň tak to na těch videích vypadá.


Bohužel nevíme, kde pravda vězí, možná jen tam měl návštěvu a jelikož je Christian narcis, tak radši natáčel jenom a jenom sebe. Další jeho pikantnosti, které ovšem mnohé z vás bude šokovat. Christian je milovník zvířat, stejně tak to bylo s Andy Nufou, Jason Seattonem a dalšími, které postihlo zoufalství koček, ale Christian tedy velice tráví volné dny se svým psíkem Almužnou a zmutovaným kočkopsem, který měl být původně do arény, akorát se jim nepovedlo z něj naprogramovat vraždícího maniaka, ale spíše mazlícího maniaka, tak si ho nakonec adoptoval Christian.


Sladké toto, tady bychom Christiana jeho pejska i kočkopsa sežrali. A i on vypadá, že rád s nimi tráví čas, akorát u toho prostě dělá špatné grimasy, nevíme, co se mezitím v dolních částech Rutherforda dějí. Budeme doufat v tom, že je s tím spokojený. Též víme, že se Christian a Lewis Holbourn docela měli, ale on nebyl jediným. Všichni víme, že velmi rád tráví se Samuelem Collinsem, jeho nejlepším "kamarádem" z 12. kraje. No, v poslední rozhovoru s Christianem tam nechyběl ani Samuel, který mu opět popusinkoval tvářičku jako babička vnukovi, nevíme, co za tím vězí, možná blížící se krásný vztah. Však sami vidíte, že je z toho Christian celý rudý a jeho pohled vypadá zcela zamilovaně.


Následující den pak bylo na webu právě to video, který se po pár hodinách smazalo, my jsme získali ještě pár parádních snímků, kde je opět jen Christian, narcistický borec. Zdá se, že prostě miluje, když je někdo dole, nedá se nic dělat a musíme jen doufat, že to není jeho kočkopes či pes. Možná je důvod, proč je tam jen on, možná se za kamerou skrývá ještě Samuel nebo Lewis, co my víme, třeba nám to někdy kluci prozradí.


Jednou jsme takhle sehnali pár dalších záběru rovnou z koupelen v našem fitness centru, byl tam s nějakou brunetkou, bohužel žádná z vítězek ani splátkyň. Damn it, ta holka byla šťastlivec. Na snímku vidíme, že se to opravdu stalo, jenže holčina byla natolik později vystrašená, protože se jí nejspíš právě splnil sen, tak Christiana vyhodila do zimy ven a úplně nahého, kde mimochodem proběhla další slečna, která ho hned poznala a přivlastnila si ho.A takto náš Christian Jack Rutherford konkuruje našemu Holbournovi. Nakonec si je naši filmoví režiséři tak oblíbili, že s nimi chtějí natočit velkolepý film, a do našich kin přijde již za rok. Film má název Fifty Shades of Victors (Remake propadáku z 21. století, které ovšem navnadil několik zoufalých žen, toužící po troše pozornosti v hard stylu, nechť odpočívají v pokoji.) - STARRING: Christian Jack Rutherford, Lewis Holbourn, Desirée Mason, Victoria Garnet Wallace a další... Producenti nám dokonce oznámili, že s v nejbližší době můžeme těšit na první pikantní snímky právě z tohoto filmu.

Zákeřný Internet

14. february 2015 at 12:12 | Paris Michell |  Skandály

Internet je nekonečné místo plné informací a skandálů. Jakmile něco sdílíte, riskujete, že ztratíte své soukromý. Vlastně stačí jen, když si někoho znepřátelíte a on to hodí na internet za Vás. Nad tím měl náš vítěz 119. Her zapřemýšlet dřív. Na internetu se objevilo domácí video udělané jím samým. Video bylo na k vidění jen pár hodin a poté bylo vymazáno. Možná samostatným Christianem. A nebyli bychom to my, kdybychom pro Vás nenašli aspoň kousek toho videa. Bohužel celé není k sehnání, ale z naší ukázky je jasné, o čem to video mělo být. Kvůli čemu by se člověk natáčel ve spodkách na posteli?

Bang bang style by Holbourn

13. february 2015 at 13:43 | Regan Cais |  Drby

Nahlédli jsme do minulosti jednoho vítěze Lewise Holbourna (28), a zjistili jsme všechno o jeho minulých dívkách, se kterými si to za ten svůj roztomilý život stihl rozdat. Vrátíme se tedy úplně na začátku, kdy šel náš milovaný Lewis do arény, a tak i poprvé do bitvy o to dostat každou na jeho velký seznam jmen. Všichni víme, že vyhrál 113. Hladové hry, ve kterém byla ovšem i jedna milovaná Carbonia Andyho Nufy, která neměla oči jen pro něj, a jelikož se chystala do arény, a i když věřila, že by se dokázala dostat z arény, tak si řekla proč ne? To je zatím první, o kterém teda nevíme moc. Další kandidátkou byla též v jeho ročníku, a kamery ukázali, že mimo arénu dokázali vedle sebe sedět, ale nejspíš se stalo tak něco hrozného, že to v aréně skončilo tím, že jí zmasakroval. Možná pomsta za to, že mu prostě nedala. Chudák Lewis a "malý" Lewis.


Po roce byla velká pauza, Lewis si prostě nebangnul, ale poté přišel ročník Pentagames, kde jedna dívka z 9. kraje, zvláštní, že do takových krajů vůbec vlezl, nejspíš to byla velká zoufalost, ale za to si Yoanna Weiss velice užila, už na sebe dělali v jídelně očka a Lewis si musel vzít i slunečné brýle, aby jí mohl potají sledovat, jenže nebyl sám, Yoanna totiž měla stejný plán a ke konci se mu bangnout podařilo.


Hodně si také rozuměl s krasavicí Talise ze 7. kraje, která to též do vítězství nedotáhla, ale kdyby jo, nevíme, co by stalo. Možná by se jejich románek posunul na žebříček TOP 10, ale poté usoudil, že je dobré to hodit za hlavu a připsat si na seznam další holčinu. A zdá se, povedlo se. Další 2 ročníky a Lewise dostal zase Sedmičku. Též se jí to k vítězství nepovedlo, ale to Lewisovi tolik neškodilo, i když měla všechno, co ženská mohla mít, nebyl z ní Lewis spokojený.


Na seznamu se též objevila jeho pradávná fanynka a dcera jedné z vítězek, a to právě Philippa Reyes, která do něho byla tak blázen, že nezkusit si jí, by byla katastrofální chyba. U té to měl jasné hned po turné vítězů, měla jeho fotky po celém pokoji a při pobytu v Kapitolu z něj nespustila oči, prostě to byla šílená fanynka, ale i šílenost je skvělá věc, hlavně v sauně. Philippa ale neměla oči jen pro něj, ale o tom si řekneme příště.


Lewis si dal zase roční pauzu, kde mimochodem dokázal ještě vydržet s Desirée, dokonce i v té posteli, ale nikam dál se to nedostalo, většinou ho nenechala spát, takže ho to asi pěkně štvalo, ale i tak u něj byla skoro každý den. A další ročník, další splátkyně, mňamka pro Lewise, Ferrero Rocher in da house. Přišla další poblázněná osoba, která si bez dalších řečí sedla k Lewisovi a bez výčitek a sexisticky řekla právě tuto větu: ,,Do ya wanna hook up?"


Poté se den na to zhroutil celý její svět, emotivně zhroucena padla na kolena. Měla z toho deprese, když zjistila, že to bylo jen pro jednu noc a že je mu úplně fuk, jestli v té aréně zemře, a tak se tedy vzdala prvnímu profesionálovi z Dvojky Sylverovi, a nemusela si dělat další starosti se slzy.


Potom zase další rok, ale za ten rok stihl změnit stranu, jelikož hodně přemýšlel o smrti Dylana a o tom, jak na něj na jednom z kapitolských večírků vyjel, a jelikož prostě ne a ne další vrznutí, protože mu to slečna Masonová zakázala nebo jednoduše každou strčila do kanálu, do moře nebo do odpadkového koše, tak měl smůlu, a tak si tedy raději hrál, že se velmi moc kámoší s Christianem Rutherfordem, miláčkem Kapitolu z 1. kraje. Ovšem on tomu neopovrhoval, vlastně byl ještě rád a svým šarmem ho dostal ještě víc.
O tom, jestli se mu druhá strana líbila zatím informace nemáme. Přejdeme k další. Období klidu nebyl věčný a v posledním ročníku, tedy 123. se objevila opravdu božská Bohyně, kterou Lewise Holbourn - the banging king, musel mít a mít a mít. Jenže moc se mu nedařilo, ona se mu dokonce vysmívala, ale nakonec se tak snažil, že se musel Lewis snížit k tomu, aby jí o to prosil!A opravdu to jakože chtěl dotáhnout daleko. Bohužel, co mohl očekávat od splátkyně z 10. kraje, která neměla tak prestižní trénink jako on? Sice se mu podařilo všechno mít atd... Ale to neznamenalo, že to z její strany bylo dobré. Lewis se dokonce odvázal k tomu, aby jejich krátký vztah posunul na vyšší level a požádal jí o ruku, smůla... odmítla ho, protože byla chyba v posteli. Orgasmu se jí nedostalo a tušila, že se k tomu nedostane ani v budoucnu, jelikož stejně zemřela, možná to už tehdy tušila a jen nechtěla miláčkovi rozdrtit srdíčko.A tohle blonďaté zlatíčko ze 123. ročníku nebylo samotné, po odmítnutí žádosti o ruku si Lewis odcupital ke Scarlett přímo z jejího kraje, no a to též netrvalo a bangnul to do černého! Zdá se, že Lewisovo motto odteď zní "Just bang it up". Dokonce se před ní styděl, ono taky Scarlett vypadala trochu vražedně, ale co neudělá Holbourn pro svůj chlípný seznam.


Po skončení Her a smrti obou milenek šel Lewis ještě na oslavu svého svěřence Braydena z Devítky, kterého si vůbec nevšímal. Místo toho si našel nějakou Kapitolanku, u které to trvá ještě dodnes, i za předpokladu, že proto udělala Desirée vše, aby se mu neustále nemotala kolem nohou, měla smůlu a Lewis si tak tajně jezdí do Kapitolu pro své štěstí.


Poslední záběry z kamer nám ještě poslala fanynka, aby Lewise pěkně naštvala a nám tímto poslala do GP vzkaz právě jemu, že si s ní nemá zahrávat a měl s ní dokončit to, co začal a třeba je jí jedno, jestli mu dala slečna Masonová zaracha. Uvidíme, kam se za rok Lewis zase dostane a jaké další "Ferrero Rocher" nám přinese.


Zářivé rty za asistence Doutzen

5. february 2015 at 16:51 | Eudoxi Biswyne |  Móda

Po řasence, jejíž prodej měl rekordní tržbu, je zde opět Doutzen s novým kouskem pro vaši kosmetickou taštičku. Tentokrát se rozhodla zaměřit na rty a spolu s týmem profesionálů vytvořila dlouhotrvající rtěnku v zářivě oranžovém odstínu. I když vypadá tekutě, jde pouze o efekt a barva setrvává po 24h bez jediného poškození. Navíc nezanechává nechtěné otisky, takže se člověk nemusí bát skvrn na oblečení či známek nevěry. Doutzen myslí opravdu na všechny a chce, aby její kosmetika byla dostupná co nejvíce lidem.

Pet Society & Help

2. february 2015 at 18:02 | Anthony Dustin |  Soutěže, ankety atp

Určite si poviete, že mať roztomilé zvieratko, ktoré vás sprevádza na rôzne akcie je rozhodne IN. No pre niekoho je to už asi OUT. Dnes nám totiž prišiel oznam do redakcie, že sa včera večer v neskorých hodinách našli v parku tieto šteniatka, spolu s ich mamkou. Ich nálezca je zatiaľ neznámy. No povedzte, nie sú nádherné? Ich majiteľ ich asi už nemusí, no verím, že určite im pomôžeme nájsť nový domov. Ak by mal niekto záujem o ich adopciu, psíkovia sa nachádzajú v útulku Pet Society & Help. Tento útulok sa nachádza v centre mesta a je známy svojimi akciami, ktoré sa dejú nezávisle na období alebo okolitom dianí, a vždy sa na nich môžete natrafiť na naše celebrity.