Andyho krutí hateři a otravné fanynky

27. february 2015 at 14:30 | Regan Cais |  Vítězové

Asi před rokem a půl jsme mohli být svědky kapely White Veil Widows, kde si Andy získal mnoho nových fanynek ale i nenávistných pohledů, ale to ho jen tak neodradilo. Andy Nufa se začal více věnovat kapele a psát nové písničky, také se vydal do fitka, aby mohl zpevnit své svaly a v nedávném rozhovoru s námi nám oznámil nebo spíše všem haterům, že se nebojí jim dát přes hubu, to vidíte jak nabral svaly, sice to není Rambo, ale i tak je to rozdíl od svých mladých let, kde vypadal jak chodící špejle.


Na jednom z letošních koncertů také Nufa se svou kapelou zaválel, a tak se ho jedna poblázněná fanynka rozhodla ho dostat, jak vidíme na záběrech, který nám poslal anonymní čtenář. Na prvním snímku můžeme zahlédnout, že ho holčina drží za obličej a dusila ho, v druhém je vidět, že to po 10 minutách vzdal a odzpíval celý koncert s fanynkou na zádech. Bláznivá fanynka se ho ale držela i cestou do hotelu, nechtěla se ho pustit a Andy Nufa jí nakonec nechal přespat u něho. Co se odehrálo za zdmi pokoje už nevíme. Později ale došel do lobby, kam ho následovala i jeho nová fanynka, která bude nejspíš brzy jeho přítelkyní, nechoval se k ní moc mile, ale mladý Nufa pochopil, že se jí asi už nezbaví a udělal si z ní otrokyni na sendvič.


Fanynka celá nadšená se do toho pustila, jenže ona nemyslela sendvič jako jídlo, ale tak trochu jiný sendvič, takže si tam přivolala jednu avoxku a tak se Andy tak trošku zbláznil a vykopl je na balkón, kde je dlouhé hodiny držel bez toalety, jídla a pití. A tak tam měl Andýsek klid a mnoho času na přemýšlení, který promrhal tím, že tam opusinkovával svojí kočka Alžbětku II. Jeho kamarádka Ali z toho asi nebyla moc nadšená, ale neměla moc šancí oproti silákovi Nufovi, a tak se nechala dál pusinkovat. A vůbec nevíme, co má Andy Nufa za prazvláštní úchylku je pusinkovat, natáčet se přitom a ke všemu se dívat do zrcadla, ale budeme dělat, že je to zcela normální.Ve stejný den své otrokyně pustil na svobodu, protože musel jít na svůj koncert. Nechat je tam nemohl, protože by mu tam rozbilo sklo a ještě by se mu tam hrabali v trenkách. Ale nebyl to moc skvělý koncert, zprvu to vypadalo nadějně, fanynky křičeli, ale poté se tam objevilo několik haterů, kteří White Veil Widows pěkně odhatovali až se Andy pěkně naštval a dal jim to teda pěkně sežrat, ještě s optimismem a ironií a potom se tam začal jako děsivý klaun smát až ho odvezli na psychiatrii, kde si ho pak převzali mírotvorci z 12. kraje a odvezli ho zpátky domů.
Andymu to vše hrozně mrzelo a byl zdrcený z toho, že nějaké hatery vůbec má a vůbec to nechápal, utrápil se v depresích a na náměstí v 12. kraji si stoupl s mikrofonem a začal tam zpívat svojí novou písničku, kterou stačil ve vlaku ještě dopsat, písnička byla velmi smutná a v jednom nás velice překvapil, Andy Nufa se rozhodně nebojí umřít, ale čím to bude, snad ne tím, co se stalo na koncertu nebo se snad ještě nevzpamatoval z úmrtí svých bývalých? Přece jenom mu to pochcípalo jak na běžícím páse... Andy Nufo drž se!


 


Actual articles

Reklama