Bang bang style by Holbourn

13. february 2015 at 13:43 | Regan Cais |  Drby

Nahlédli jsme do minulosti jednoho vítěze Lewise Holbourna (28), a zjistili jsme všechno o jeho minulých dívkách, se kterými si to za ten svůj roztomilý život stihl rozdat. Vrátíme se tedy úplně na začátku, kdy šel náš milovaný Lewis do arény, a tak i poprvé do bitvy o to dostat každou na jeho velký seznam jmen. Všichni víme, že vyhrál 113. Hladové hry, ve kterém byla ovšem i jedna milovaná Carbonia Andyho Nufy, která neměla oči jen pro něj, a jelikož se chystala do arény, a i když věřila, že by se dokázala dostat z arény, tak si řekla proč ne? To je zatím první, o kterém teda nevíme moc. Další kandidátkou byla též v jeho ročníku, a kamery ukázali, že mimo arénu dokázali vedle sebe sedět, ale nejspíš se stalo tak něco hrozného, že to v aréně skončilo tím, že jí zmasakroval. Možná pomsta za to, že mu prostě nedala. Chudák Lewis a "malý" Lewis.


Po roce byla velká pauza, Lewis si prostě nebangnul, ale poté přišel ročník Pentagames, kde jedna dívka z 9. kraje, zvláštní, že do takových krajů vůbec vlezl, nejspíš to byla velká zoufalost, ale za to si Yoanna Weiss velice užila, už na sebe dělali v jídelně očka a Lewis si musel vzít i slunečné brýle, aby jí mohl potají sledovat, jenže nebyl sám, Yoanna totiž měla stejný plán a ke konci se mu bangnout podařilo.


Hodně si také rozuměl s krasavicí Talise ze 7. kraje, která to též do vítězství nedotáhla, ale kdyby jo, nevíme, co by stalo. Možná by se jejich románek posunul na žebříček TOP 10, ale poté usoudil, že je dobré to hodit za hlavu a připsat si na seznam další holčinu. A zdá se, povedlo se. Další 2 ročníky a Lewise dostal zase Sedmičku. Též se jí to k vítězství nepovedlo, ale to Lewisovi tolik neškodilo, i když měla všechno, co ženská mohla mít, nebyl z ní Lewis spokojený.


Na seznamu se též objevila jeho pradávná fanynka a dcera jedné z vítězek, a to právě Philippa Reyes, která do něho byla tak blázen, že nezkusit si jí, by byla katastrofální chyba. U té to měl jasné hned po turné vítězů, měla jeho fotky po celém pokoji a při pobytu v Kapitolu z něj nespustila oči, prostě to byla šílená fanynka, ale i šílenost je skvělá věc, hlavně v sauně. Philippa ale neměla oči jen pro něj, ale o tom si řekneme příště.


Lewis si dal zase roční pauzu, kde mimochodem dokázal ještě vydržet s Desirée, dokonce i v té posteli, ale nikam dál se to nedostalo, většinou ho nenechala spát, takže ho to asi pěkně štvalo, ale i tak u něj byla skoro každý den. A další ročník, další splátkyně, mňamka pro Lewise, Ferrero Rocher in da house. Přišla další poblázněná osoba, která si bez dalších řečí sedla k Lewisovi a bez výčitek a sexisticky řekla právě tuto větu: ,,Do ya wanna hook up?"


Poté se den na to zhroutil celý její svět, emotivně zhroucena padla na kolena. Měla z toho deprese, když zjistila, že to bylo jen pro jednu noc a že je mu úplně fuk, jestli v té aréně zemře, a tak se tedy vzdala prvnímu profesionálovi z Dvojky Sylverovi, a nemusela si dělat další starosti se slzy.


Potom zase další rok, ale za ten rok stihl změnit stranu, jelikož hodně přemýšlel o smrti Dylana a o tom, jak na něj na jednom z kapitolských večírků vyjel, a jelikož prostě ne a ne další vrznutí, protože mu to slečna Masonová zakázala nebo jednoduše každou strčila do kanálu, do moře nebo do odpadkového koše, tak měl smůlu, a tak si tedy raději hrál, že se velmi moc kámoší s Christianem Rutherfordem, miláčkem Kapitolu z 1. kraje. Ovšem on tomu neopovrhoval, vlastně byl ještě rád a svým šarmem ho dostal ještě víc.
O tom, jestli se mu druhá strana líbila zatím informace nemáme. Přejdeme k další. Období klidu nebyl věčný a v posledním ročníku, tedy 123. se objevila opravdu božská Bohyně, kterou Lewise Holbourn - the banging king, musel mít a mít a mít. Jenže moc se mu nedařilo, ona se mu dokonce vysmívala, ale nakonec se tak snažil, že se musel Lewis snížit k tomu, aby jí o to prosil!A opravdu to jakože chtěl dotáhnout daleko. Bohužel, co mohl očekávat od splátkyně z 10. kraje, která neměla tak prestižní trénink jako on? Sice se mu podařilo všechno mít atd... Ale to neznamenalo, že to z její strany bylo dobré. Lewis se dokonce odvázal k tomu, aby jejich krátký vztah posunul na vyšší level a požádal jí o ruku, smůla... odmítla ho, protože byla chyba v posteli. Orgasmu se jí nedostalo a tušila, že se k tomu nedostane ani v budoucnu, jelikož stejně zemřela, možná to už tehdy tušila a jen nechtěla miláčkovi rozdrtit srdíčko.A tohle blonďaté zlatíčko ze 123. ročníku nebylo samotné, po odmítnutí žádosti o ruku si Lewis odcupital ke Scarlett přímo z jejího kraje, no a to též netrvalo a bangnul to do černého! Zdá se, že Lewisovo motto odteď zní "Just bang it up". Dokonce se před ní styděl, ono taky Scarlett vypadala trochu vražedně, ale co neudělá Holbourn pro svůj chlípný seznam.


Po skončení Her a smrti obou milenek šel Lewis ještě na oslavu svého svěřence Braydena z Devítky, kterého si vůbec nevšímal. Místo toho si našel nějakou Kapitolanku, u které to trvá ještě dodnes, i za předpokladu, že proto udělala Desirée vše, aby se mu neustále nemotala kolem nohou, měla smůlu a Lewis si tak tajně jezdí do Kapitolu pro své štěstí.


Poslední záběry z kamer nám ještě poslala fanynka, aby Lewise pěkně naštvala a nám tímto poslala do GP vzkaz právě jemu, že si s ní nemá zahrávat a měl s ní dokončit to, co začal a třeba je jí jedno, jestli mu dala slečna Masonová zaracha. Uvidíme, kam se za rok Lewis zase dostane a jaké další "Ferrero Rocher" nám přinese.

 


Actual articles

Reklama