Bow Chicka "Jack Jack"

15. february 2015 at 15:05 | Regan Cais |  Drby

Nedávno Vám moje kolegyně zasvětila do tajů Christiana Rutherforda (22), který se rád natáčí při postelových hrátkách. Víme tedy všechny jeho partnery a co dělá, jelikož jsme našli i další záběry právě z té nahrávky a další pikantností od jeho fanynek, které se nemohli dočkat až kamarádkám povědí: ,,Ach můj bože, Christian si mne všimnul!" ovšem v jiném smyslu než jen "všimnout". A teď se vrátíme úplně na začátek, Christian měl zoufalé období, jelikož se na záběrech ukázalo, že se rád uspokojuje sám, aspoň tak to na těch videích vypadá.


Bohužel nevíme, kde pravda vězí, možná jen tam měl návštěvu a jelikož je Christian narcis, tak radši natáčel jenom a jenom sebe. Další jeho pikantnosti, které ovšem mnohé z vás bude šokovat. Christian je milovník zvířat, stejně tak to bylo s Andy Nufou, Jason Seattonem a dalšími, které postihlo zoufalství koček, ale Christian tedy velice tráví volné dny se svým psíkem Almužnou a zmutovaným kočkopsem, který měl být původně do arény, akorát se jim nepovedlo z něj naprogramovat vraždícího maniaka, ale spíše mazlícího maniaka, tak si ho nakonec adoptoval Christian.


Sladké toto, tady bychom Christiana jeho pejska i kočkopsa sežrali. A i on vypadá, že rád s nimi tráví čas, akorát u toho prostě dělá špatné grimasy, nevíme, co se mezitím v dolních částech Rutherforda dějí. Budeme doufat v tom, že je s tím spokojený. Též víme, že se Christian a Lewis Holbourn docela měli, ale on nebyl jediným. Všichni víme, že velmi rád tráví se Samuelem Collinsem, jeho nejlepším "kamarádem" z 12. kraje. No, v poslední rozhovoru s Christianem tam nechyběl ani Samuel, který mu opět popusinkoval tvářičku jako babička vnukovi, nevíme, co za tím vězí, možná blížící se krásný vztah. Však sami vidíte, že je z toho Christian celý rudý a jeho pohled vypadá zcela zamilovaně.


Následující den pak bylo na webu právě to video, který se po pár hodinách smazalo, my jsme získali ještě pár parádních snímků, kde je opět jen Christian, narcistický borec. Zdá se, že prostě miluje, když je někdo dole, nedá se nic dělat a musíme jen doufat, že to není jeho kočkopes či pes. Možná je důvod, proč je tam jen on, možná se za kamerou skrývá ještě Samuel nebo Lewis, co my víme, třeba nám to někdy kluci prozradí.


Jednou jsme takhle sehnali pár dalších záběru rovnou z koupelen v našem fitness centru, byl tam s nějakou brunetkou, bohužel žádná z vítězek ani splátkyň. Damn it, ta holka byla šťastlivec. Na snímku vidíme, že se to opravdu stalo, jenže holčina byla natolik později vystrašená, protože se jí nejspíš právě splnil sen, tak Christiana vyhodila do zimy ven a úplně nahého, kde mimochodem proběhla další slečna, která ho hned poznala a přivlastnila si ho.A takto náš Christian Jack Rutherford konkuruje našemu Holbournovi. Nakonec si je naši filmoví režiséři tak oblíbili, že s nimi chtějí natočit velkolepý film, a do našich kin přijde již za rok. Film má název Fifty Shades of Victors (Remake propadáku z 21. století, které ovšem navnadil několik zoufalých žen, toužící po troše pozornosti v hard stylu, nechť odpočívají v pokoji.) - STARRING: Christian Jack Rutherford, Lewis Holbourn, Desirée Mason, Victoria Garnet Wallace a další... Producenti nám dokonce oznámili, že s v nejbližší době můžeme těšit na první pikantní snímky právě z tohoto filmu.
 


Actual articles

Reklama