Druhý kraj opět září: ne však v dobrém

19. april 2015 at 3:38 | Eudoxi Biswyne

Všichni bedlivě sledují dění kolem Mansonovic a Houlbournovic family, kde se narodily dva roztomilé přírůstky. Shiloh a Nate si užívají péči od mnoha členů jejich rodiny i z řad vítězů. Často je kvůli vytěženosti rodičů hlídají i avoxové. To se však vůbec nelíbí jejich babičce Shelii, a tak se rozhodla jednat. Když se dozvěděla, jak se o tyto dva drobečky jejich rodiče starají, pozvala si oba dva na vážnou diskuzi.


Nevypadalo to však, že by se Desirée chtěla smířit s osudem rodiče, a tak Shelii odbyla, že její dítě to není, tak ať nestrká nos do záležitostech, po kterých ji nic není, to ji ovšem rozčílilo ještě více a musela být opět odvezena do nemocnice, odkud ji však šoupli rovnou na psychárnu. Když jsme se pokusili spojit s Lewisem, aby se vyjádřil, co tenhle spor vlastně vyvolalo, velice okázale nám sdělil, že se k situaci nechce vyjadřovat.


Shelia se však nemínila vzdát, a proto brzy z léčebny odešla a vydala se do vily, kde nyní obě rodiny přebývají. Na nic nečekala a rozhodla se obě děti vychovávat sama. Během několika minut byla daleko od jejich bydliště a mířila směrem ke Čtvrtému kraji. Asi se je obě rozhodla buď utopit nebo poprosit někoho ze Čtvrtého kraje, aby je zkusil vychovat. Jen chvíli na to však přišla Desirée domů, a když zjistil,a že jsou její bobečkové pryč, vyhlásila pohotovost. Mírotvorci je brzy našli stejně jako Sheliu, která nevypadala zrovna dvakrát nadšeně, že musí děti zase vrátit.


Tentokrát se ji rozhodli zadržet na policejní stanici, kde musela vysvětlovat svůj hrubý čin proti vlastní rodině. Ovšem ani po několika hodinách, kdy se je snažila přesvědčit, že se o ně nikdo nestará, jí je prostě nedali a zavřeli do cvokhousu, kde zůstane, dokud se její stav nezlepší. Shelia však rozhodně nechce přiznat, že už jí trošičku hrabe, a tak nechodí na své terapie a pořád si stěžuje, že jí nikdo nemá rád. Smutné. Snad se dá brzy do kupy, bylo by škoda, kdyby se kvůli páru dětí dočista zbláznila.


 


Actual articles

Reklama