Fifty Shades of Victors

15. april 2015 at 18:34 | Regan Cais |  Filmy

Očekávaný film právě na vašich obrazovkách. Kapitol do kin taky spustil reklamu na kapitolský popcorn, ve kterém účinkovala známá tvář Artemis Cortex, která tu před 2 lety s námi ještě byla. Zde je její uchovaná památka. Film není pro slabé povahy, objevuje se v něm spousta nahoty, násilí, a pokud nejste příznivci luxusu, tak to pro vás nebude příliš velká lahoda.


Naši drazí milí producenti nám slíbili nějaké ty fotky z natáčení a taky pár ochutnávek k filmu, takže si je zde můžete hezky všechny pohromadě užít. Ve filmu účinkují i někteří ze zesnulých splátců, ale byli tak ochotní před vstupem do arény natočit pár scén, takže jim za to moc děkujeme.


Jako úplně na první fotce, co tu máme, můžeme spatřit známou tvář profesionálního splátce z 2. kraje - Sylvera Redgravea (Samuel), který ke konci zemře (podruhé). - Bude zabit jeho vlastní přítelkyní, kterou hraje kapitolská kráska Serena Goldenspring (Taei). Ve filmu má psychickou úchylku vraždit všechny své milované, protože je obdivuje natolik, že se jich musí vzdát. Stejně takový osud měl čekat Prism (Desirée Mason), které si s ní zahrála pár postelových scén nebo-li spíše scén na zdech.


Ale naštěstí se jí podařilo přežít, takže jí ve filmu uvidíte skoro až do konce. Desirée hraje studentku, která o zbohatlickém světě neví vůbec nic až do té doby, než potká Madison, která provede v tom svém rozmazleném světě, který se Prism zalíbí a je jasné, že to nedopadne úplně nejlépe. A ano, Prism se šťastného konce nedočká, zabije jí totiž sám Ryder (Christian Rutherford), jelikož oba okusili novou super drogu, kterou Prism nakonec zabije. Taky je hrozně chytrý jí narval injekční stříkačku s drogou rovnou do srdce no. Christian by se nejspíš doktorem stát neměl. Celý tento film je divně pomatený, proto je lepší se na něj podívat.
A jdeme na další důležitou postavu filmu, tou je právě Madison van Hanson (Victoria Wallace). Dá se říct, že je tou hlavní postavou, kterou to vše začalo, když je naverbovala na tu svojí chlípnou cestičku. Bohaté, rozmazlené děvče, co ještě neví, o co v životě jde, ale všecičko na světě dostane. Její chování je velmi střídavé, chová se velmi dětinsky až vyzývavě, můžeme jí rovnou přiřadit k Lolitě. Tyto obrázky ze scén vám snad vysvětlí proč?Z fotky z nemocnice je jasné, že se muselo stát něco hrozného. Ano, to se stalo, ale Madison tímto právě zachránila Prism před strašlivou smrtí, porvala se s Taei, kterou nakonec nějakým způsobem zabily, ale Madison tím získalo mnoho zranění. Na obrázku vidíme ještě Dylana Frenandéze (Jason), který před svou tragickou smrtí natočil scény do FSoV. Hraje tam staršího bratra Madison. Ten, se tam pak po uzdravení Madison už neobjeví, protože si šel svojí cestou a přihlásil se na Univerzitu.


Další 2 hlavní postavy. Kyle (Lewis Holbourn) a Miles (Chace Styron) Crowellovi, jsou to bratři. Rodina velice zazobanecká, a jsou příbuzní s rodinou Madison a Jasona. Miles se snaží být tím nejlepším milencem a dostat tak každou, na lásku není a též není vybíravý na jakou stranu půjde. Kyle se naopak od toho drží a je tichý, ale v soukromí je to velmi dominantní muž. Pokud zrovna neprovádí nějaké sexuální hrátky, kompenzuje si svojí násilnost při boxu.


O čem to vůbec je? Já sama nevím, když jsem to zahlédla v kině, nevěděla jsem, co si o tom mám myslet. Abych pravdu řekla, šla jsem tam z jediného důvodu tam vidět své milované vítěze, ale film stál za houby, pokud nešlo o sex scény, na které se pěkně koukalo. Možná to někoho zaujme nebo ne, ale nejsem pro mládež s drogami a závisláky na penězích.

Ale tady máte celé shrnutí tohoto filmu. - Začíná to tak nevinně tím, že mají rodina Crowellových a Hansonových rodinnou párty, kde se Mads natolik nudí, že si dá se svými bratranci sázku o to, kdo z nich dostane do postele nejvíc lidí. Ovšem Miles, známý v postelových hrátkách s tím neměl žádné problémy a ani Kyle s tím neotálel, a nabídku oba přijali. To, co se stalo dále snad ani nemusím popisovat, prostě si tak vyhledávali po nočních klubech své kořisti. Poté přišla na řadu Prism, která byla ve škole nová a nikoho a nic neznala. A to se Madison velmi líbilo, protože nad ní mohla mít navrch a trochu s ní mohla manipulovat, taky že nána jí věřila každé slovo. Ne, že by jí Madison využívala, ale její chování k ní bylo strašlivé, ale z nějakého úchylného pohledu Madison Prism brala jako nejlepší kámošku. Jednou na večírku Mads napadlo, že by mohla Prism připojit ke hře, kterou ona s jejími bratranci hráli, a tak je filmově jasné, že i Prism to přijala, i když uvažovala nad tím, že ne. Prism ale zašla až moc do extrému, vyhledávala si kriminálníky, kdy se s jedním dostala do lochu. Poté našla Taei, která byla úplná psychopatička a nechala se skoro zabít. Ke konci pak našla nějakého chlapce z ulice, kterého hrál právě Christian Rutherford. S tím vydržela jaksi déle než ostatní, než jí dostal do drog a jednou tak na jednu i zemřela. Film je plný násilí. Trojici Kylovi, Milesovi a Ryderovi tato hra stoupla až moc do hlavy, že museli vymyslet i něco jiného, čím se zabavit, protože sex už nebyla taková zábava, a tak to zašlo do takového měřítka, že si vždy našli jednu dívku a lovili jí v lese. Nechali jí prostor utéct, ale žádné se to stejně nepodařilo, a tak všechny zemřeli. Madison se do toho taktéž zapletla a nakonec si Lolitka zasloužila svůj konec smrtí. A takhle to i skončilo. Kyle, Miles a Ryder přežili jako jediný a nevíme, co se stalo dále, režisér nám tedy konec nechal volný a vy si můžete domyslet, jestli je zasáhla spravedlnost nebo jejich aktivita stále bez trestu pokračovala.


 


Actual articles

Advertisement