Holbourn a jeho neřesti v kalhotách

11. april 2015 at 22:56 | Regan Cais |  Drby

Známe Lewise Holbourna, Cassanovu 2. kraje. On si prostě neumí udržet to, co má být v kalhotách ukryto. Dlouho to moc nevydržel. Jeho krátkodobé vztahy nevydržely, vlastně to ani vztahy nebyly, jenže jednou se mu to pomstít muselo. Jednoho dne už mu nějak došly dívenky a stěžoval si svému parťákovi, u kterého je známo, že tyto akcičky provádí též a dokonce spolu měli něco krátkého - Christian Jack Rutherford. A i když má Lewis velký zástup fanynek, tak by se prý nerad snížil k takové aktivitě s fanynkou, a tak si šel po svých vodách v 2. kraji až narazil na slečnu Masonovou, se kterou nemá nebo neměl nikdy až tak skvělý vztah, tak to aspoň vždycky vypadalo po krádeži kalhot v našem obchodním centru. Vždycky se to u Lewise točí kolem kalhot.


Drahému Lewisovi nezbývalo asi nic jiného, než si na jeho závislost vybrat právě Desirée, která se kupodivu ani nebránila. Kamery 2. kraje zachytily několik záběru, jak se Desirée a Lewis potulovali po městě a ani jim nevadilo, že se tam potulovali tak veřejně! Musela to být žhavá romantika, to jsme u Lewise ještě neviděli. Hlavně po novém filmu, ve kterém oba také účinkovali, že by jim to při natáčení nějak zajiskřilo? No posuďte sami, oba se chovají k sobě příliš divně.To, co se potom dělo u Desirée doma už záznamy nemáme, ale je jasné, co se tam stalo. Od anonymního čtenáře jsme dostali nějaké zdroje o tom, že Desirée byla těhotná. Jejich rozhovor proběhl prý v hotelovém lobby, kdy oznámila Lewisovi, že je v tom. Teď roce zjišťujeme, že tomu tak opravdu bylo. Otcem možná není Lewis, přesné zdroje nemáme, ale jen víme, že se u sebe zdržují nějak až moc často. Že by už Holbournova kalhota cesta skončila právě u Masonové?
Požádali jsme tedy hotelový personál o nějaké záběry z toho dne, abychom si utvrdili zdroje a neplácali hlouposti. A ano, tato konverzace se opravdu stala. Lewis se zdál být šokovaný, celé to bylo dramatické. Nakonec to ale vzal celkem v pohodě a doteď se zdá být všechno v pořádku, nebezpečně v pořádku. Uvidíme, co nám z toho později vyleze. Příště se dozvíte více o malé Shiloh a Nateovi...

 


Actual articles

Advertisement