Nevydařený muzikál

23. april 2015 at 12:59 | Regan Cais |  Vítězové

Po prvním filmu v Panemu FSoV se producenti rozhodli, že natočí s vítězi mnoho dalších filmů. Jeden z nich měl být muzikál. Měla jsem tu možnost se dostat do štábu a rovnou do castingové agentury, kdy jsem mohla ohodnotit všechny konkurzy. A tak jsem si řekla, proč bych se s vámi o tom nemohla podělit. Když jako první na konkurz přišel Christian Rutherford, měla jsem vizi o tom, jak tento muzikál bude skvělý. Posuďte sami Christianův výkon, sám by se mohl s Andy Nufou dát na pěveckou dráhu. Však známe tu jeho skupinu, ale když jsme mu zadali písničku, kterou měl přezpívat, totálně to podělal. Netušíme, zda je živě Andy Nufa na playbacku nebo se mu ztratil přes noc hlas, ale role do muzikálu se musel vzdát.


Další kandidátkou byla Desirée Mason. Drž se světe, Desirée umí zpívat. Není to žádná klasa, ale kdyby se snažila více pracovat na svém hlase, nebylo by to s její hudbou špatné. Občas jí něco ujelo, ale i tak získala vedlejší roli, kde bychom jí mohli na pár sekund slyšet zpívat. Stejně tak stejně to měl Samuel Collins, u kterého jsem občas nevěděla, co si o tom mám myslet. Nevěděla jsem, že se naučil na kytaře. Ale mám ten pocit, že to se svými city trochu přeháněl. Místo toho, abych se soustředila na hudbu jsem se musela soustředit na jeho ztrápený obličej. Potom, co svojí píseň dozpíval, tak nás zdržel o dalších 10 minut, kde blábolil naprosté nesmysly. Vyhodit jsme ho nemohli, ale já jsem si u toho mohla na chvíli od odpočinout. Poté se rozhodl konečně odejít a za ním přišel znuděný Archer Francis Jr., který mi při písni připadal znuděný, asi čekal v čekárně až moc dlouho a já ho zcela chápu. Hlas neměl špatný, protože tohle se ve studiu dá doladit do dokonalosti.
Ale když pak přišla na konkurz Victoria Wallace, mohla jsem si urvat svoje uši. Udělala z toho takovou maškarádu, že si napsala svojí vlastní píseň a podle ní to mělo prý znít suprově a fenomenální. No, takto to vůbec neznělo a furt u toho podivně hekala, ale slova byla zábavná, takže jsem si to celkem ráda poslechla a zasmála. S dalším kouskem přišel Lewis Holbourn, který si byl zcela jistý, že tuto roli dostane, ale když ho ani sám nesnese jeho pes?
No? Chvíli jsem musela zírat, ale ano, dobře. Oh my gosh. Vidím v tobě ten tvůj talent. Roli bys opravdu nedostal, ale nebyl si nejhorší, protože jako nejlepší poslední tu máme Torianu. Hlavně jí trvalo dlouho, než se konečně do zpěvu dostala a video jsme museli natočit po padesátéšesté, abychom konečně mohli slyšet Torianu zpívat. Netuším, jestli to vůbec zpěv byl, ale hlas na to doopravdy nemá. Ke konci jsme jí oznámili, že by zpívat prostě neměla a ona nám oznámila, že to není pravda, a když jo... není to nic, co by nespravila a poté hned zavolala svému plastickému chirurgovi. Ehm?


A tak to bychom měli. Vítězové nejsou talenti na hudbu, ale aspoň 3 z nich tu máme. Andy Nufa si musel po svém hrozném entrer znovu přilepšit situaci a uspořádal svůj koncert v Kapitolu, kam mohli přijít úplně všichni. Bylo to o mnoho lepší, ale opravdu mám ten pocit, že mu poslední dobou hlas až tak dobře neslouží. Stejně tak moc se styděl Lewis Holbourn ze svého výkonu. Prý mu jeho pes řekl, jak moc špatné to s ním je, mohli jste vidět v minulém videu, který nahrál na internet. Lewis se tentokrát snažil, tkaže to nebylo zas tak špatné. A jelikož chtěl dále v hudbě pokračovat, dovolili jsme jemu i Christianovi a Andymu, aby si mohli kdykoliv zajít do nahrávacího studia zablbnout a nahrát svojí hdubu. Uvidíme, jestli se z nich stanou další superstar jako Andy Nufa.

Muzikál bohužel nikdo z vás neuvidí, protože ho natáčet ani nebudeme. Pokud o to někdo bude požadovat a vítězové se ve zpěvu zlepší, nebude snad problém vytvořit nějaký filmový muzikál nebo aspoň divadelní. 


Actual articles

Advertisement