Pohroma jménem Loh lomeno Nate

14. april 2015 at 17:24 | Regan Cais |  Kapitol a kraje

Není to tak dávno, tak 3 měsíce zpátky, kdy se dvou vítězům něco narodilo. To něco je lidské stvoření, rovnou dva - Shiloh a Nate, ve tvaru dítěte, ale jejich duše je trochu ďábelské, že s nimi nemůže vystát ani sama Desirée. Ta se se svými dětmi vůbec skoro nevídá a místo ní se o ně stará její osobní avoxka.


Desirée jsme veřejně mohli vidět s dětmi jen jednou. A to právě v nemocnici po porodu, dlouho se pak nikdy neukázala, od minulého ročníku jsme jí skoro neviděli vycházet ven, mysleli jsme si přeci, že je mrtvá, ale pravda ležela jinde. Když se zjistilo, že otcem dvou dětí je vlastně Lewis Holbourn, začala pohroma v domácnosti Holbourn. Matka Lewise Shelia se hned zhrozila a začala nadávat jak Godzilla, že je toto od něj opravdu nemístné a že je zcela nemožné, že to zjišťuje takhle pozdě a vlastně dostala takový amok, že už Lewisovi přestala vařit, aspoň tak to oznámil jeden očitý svědek. Sheliu jsme teď nemohli zastihnout a vzdala se tento rok mentorování. Nejspíš není stále připravená být babičkou.


Od zdroje jsme též zjistili, že se Shelia Holbourn dost sblížila s Richardem Masonem, je toto důvod, proč nechtěla, aby se právě stalo toto. Musíme říct, že se v 2. kraji vytvářejí zajímavé rodiny. O Shelii tedy zatím vše. Richard Mason na tento incident nic neřekl, jako vždy je na neutrální straně a je mu všechno fuk.

Lewis Holbourn se na rozdíl od Desirée o své děti stará, a že docela dobře, že by to od něj nikdo nečekal. Fanynky držte se, máme pár záběru, kde se mladý taťka právě věnuje svým dětem. Lewis se též začal starat o celou domácnost a dokonce chodí do supermarketech nakupovat, kde ho v těchto dobách můžete často zahlédnout v oddělení dětských potrav a potřeb.Jenže Lewis se o ně taky nemůže start vždy, jenže když ne Lewis, tak si Desirée našla jinou náhradu, který by dělal práci za ní a avoxky, která taky někdy musí mít volno. Začala se tedy z nějakého důvodu více bavit s vítězem 1. kraje, Christianem Rutherfordem. A ovšem se musela postarat o to, aby si získala jeho přízeň a Christian už poté řekl větu zkázy - "Jsem tu pro tebe!"


A tak? Proč toho nevyužít, že? Když tady tak hezky pro ní je, tak proč se nepostarat o její děti. Christian jako hodný hoch přikývl. Takže se slečny nebojte, že by byl Christian zadaný a měl už s někým děcko. On se jen o ně hezky stará a doufáme, že z nich Christian a Lewis vychovají krásné a čilé bojovníky! A snad se slečna Desirée nebo aspoň Shelia vzpamatují a pomohou jim, protože nějaký ženský vzor se jistě hodí. A též vzkazujeme Christianovi, aby mu děti stále nepadaly.

 


Actual articles

Advertisement