Nové rány vítězky 127. Hladových her

12. november 2015 at 21:38 | Charlotte Sheil Gether |  Vítězové
Není to dávno, co se do řady vítězů Hladových her zařadila i Rosie Alisee Wayne z Třetího kraje, po výhře v 127. ročníku. Nástrah pro splátce bylo v aréně opět dost, ale Rosie bojovala ze všech sil a nakonec jsme jako vítězku korunovali právě ji. Zdá se ale, že Rosie boj a adrenalin po skončení Her trochu chyběl, a tak byla nedávno chycena na Kolejnicích, po kterých je ZAKÁZÁNO se promenádovat. Aby toho ale nebylo málo, patnáctiletá kráska tam nebyla sama!

Když ji skupina mírotvorců na kolejích obstoupila ze všech stran, aby zabránili případnému pokusu o útěk, kluk, ke kterému se Rosie jen před pár sekundami předtím tiskla, se pokusil o hrdinskou záchranou akci a začal po mírotvorcích házet kamínky ve snaze získat čas pro Rosiin útěk. Kvůli vzpurnosti padl ale i výstřel na nohu Rosiiny nové lásky, a ten mu pomohl trocha se zklidnit. A o jakém Rosiiném novému objevu to mluvíme? O šestnáctiletém Willu Teslovi z technologie!

Nemáme příliš informací, jak se tahle různorodá dvojice dala dohromady. Můžeme však s jistotou říct, že si ti dva navzájem nedávali dýchání z úst do úst po náhodném prvním setkání mimo povolené oblasti v kraji. Během zatýkání ale asi Rosie došla pára, a její zamilovanost vystřídal pud sebezáchovy, o čemž se můžete dozvědět níž.

Nám se podařilo získat fotku Rosiiny lásky během převozu do Třetího kraje - přímo k pranýři, kde už byl nahnán dav obyvatel Třetího kraje. Zdá se, že ho víc než nadcházející trest mrzelo, že se Rosie nepodařilo utéct, a teď s ním sedí ve stejném autě a míří přijmout trest.


Když se teda nakonec dostali ven z auta, což byl pro Willa kvůli jeho postřelené noze nadlidský výkon. Velící mírotvorkyně si od starosty kraje technologii zjistila identitu těch dvou zamilovaných. Bohužel Rosie nějak zvlášť od trestu nepomohlo, že je vítězka a Kapitolská celebrita, přece jen porušila Panemská pravidla, takže se hned jako první mohla vybrat k pranýři, kde ji čekala výše trestu v podobě jedné rány bičem přes břicho, jedné rány pěstí do tváře a pěti šlehům pendrekem do nohou. Podle svědků Rosie nesnášela výkon trestu dvakrát dobře, což bylo překvapivé, když byla korunovaná na vítězku drsných Hunger Games. Nakonec ji bylo ale odpuštěno pět ran do nohou a Rosie se pak od pranýře a od Willa, kterého tam jaksi nechala, odbelhala po svých. Bylo teda vidět, jak vážně to asi s mladým géniem myslí a že i ona nemusí vždy patřit do skupiny lidí, co tráví intimní chvíle jen se skupinou lidí, na kterých ji záleží. Zdá se tedy, že ji její tělo bez jizviček nezůstalo velmi dlouho. Holt i vítězové musí poslouchat.

Will si ale jejího nenadálého odchodu ani nestihl všimnout, nýbrž ho hned táhli k pranýři, aby ho potrestali patnácti ranami bičem. Dost si zavařil svým vzpurným chováním, a kdyby se choval jako rozumný kluk a ne hrdina celé doby, mohl odejít už po deseti ranách bičem. Před těmi ho nakonec Rosie opravdu nezachránila, takže po skončení celé show, tam Willeček ještě k tomu zůstal přivázán hodně dlouho s krvavými ranami ukrývajícími se pod potrhaným a zakrváceným tričkem. Naštěstí ale následující odpoledne už nebyl Will viděn pořád přivázaný k pranýři, takže se mu zřejmě buď podařilo z provazů vyklouznout nebo ho někdo z těch spárů vysvobodil.

My jsme v redakci měli až takové štěstí, že se nám podařilo o celé situaci získat nejenom fotky, ale také i vyjádření vykonavatelky trestu Janine van der Leverdeen, která nám odpovídala na otázky, když jsme se ji rozhodli poctít naší návštěvou. Zprvu z nás sice nebyla zrovna nadšená (vytáhla na nás bič!), ale poté se nám ji podařilo s pomocí jejího kolegy zklidnit a přemluvit k rozhovoru:
  • R: Znala jste identitu těch dvou, kteří skončili na pranýři Třetího kraje?
  • J: Neznala, až poté, co mi o nich pověděl starosta Třetího kraje. Kraj mi říkat nemuseli, já jsem tu holku znala z Her, jen jsem nevěděla její jméno, a že vyhrála. Takhle důkladně jsem ročník nesledovala.
  • R: Nebála jste se následků a případných problémů, když jste měla za úkol potrestat jednoho z nynějších Kapitolských miláčků Rosie Alisee Wayne? Dostalo se jí od Vás nějaké protekce?
  • J: Heleďte, já musím dodržovat zákon, a když to vezmete logicky, pořád je to jen občan Panemu, i když vyhrála Hry. Ale nějaká úleva se pro ni našla, přece jen něco dokázala. Možná bych zpětně mohla říct, že jsem byla až moc milá, ale když ona po dvou ranách byla na umření. A to je prosím vítěz. Holt to bylo asi brzo po Hrách a ještě si zpětně nenavykla.
  • R: V jaké situaci se Vám je podařilo zastihnout? Čím se provinili? Kladl nějaký z nich větší odpor, a tím se zasloužil o větší trest nebo o hrubší zacházení?
  • J: Vy jste počítám od Guilty Pleasure, že jo? Hmm, takže bulvár. Kdybych nebyla mírotvorce, asi bych si to vybájila, ale musím pravdivě. No, v defacto v choulostivé situaci. Líbačka, objímačka, no, však to znáte. Nová nějaká romance. To bych zdůraznila. Já myslím, že kdybych se tam se svými muži neukázala, asi by celou tu věc dokončili. Víte, jak to myslím. A co provedli? No, potulovali se po kolejích v době nevycházení. To je celý. Občas to chodíme kontrolovat, ale až teď se povedly dva úlovky a celkem kapitální. Mělo by se to kontrolovat častějc, ale na to sama nestačím. Rosie odpor nekladla, jen byla trochu jízlivá, ale to spravila kobercovka, zato ten její miláček, Will... Will Tesla myslím. Jako ty televize v minulosti. To bylo číslo. Jednoho chlapa srazil, házel ostatních kameny, a tak bylo třeba ho umravnit a postřelit jej do nohy. Nic vážného, jen na znehybnění. Rosie dostala nakonec jen ránu bičem přes břicho a jednu ránu pěstí do tváře. Will si vysloužil 15 ran bičem přes záda.
  • R: Předpokládám, že ti dva nebyli z bičování zrovna nadšení, kdo z nich trpěl v tichosti a kdo z nich škemral a prosil? Byla jejich reakce nějak výjimečná? Snažili se Vás nějak obměkčit nebo byli naopak drzí?
  • J: Nebyli no. Tak ta vítězka se po trestu ještě uraženecky na mě koukala, jako co jsem si to dovolila. Tohle mě dovede vytočit do nepříčetna, už jsem po ní chtěla zpětně skočit, ale radši jsem si to rozmyslela. Zato ten kluk se bál. Ne že ne. Zatínal svaly, ale ve finále to byla ta největší kravina, co mohl udělat. Ale co si tak pamatuju, neškemral, ani neprosil ani jeden. Jindy bičovaní bulí, ať je konec. Tohle dovedu ocenit, když to vydrží a neškemrají. Zajímavý poznatek, když skončil trest té holky, čekala bych, že bude trpět a bude sledovat utrpení jejího kluka, nebo se snad dokonce postaví biči sama. Ale ona se sebrala a zdrhla. Aspoň bylo vidět, jak vážně to s ním myslela.
  • R: A co byste vzkázala těm, co porušují zákon a promenádují se tam, kde nemají co pohledávat tak jako patnáctiletý Will Tesla a vítězka 127. Her Rosie Alisee Wayne?
  • J: No jen to, že jakmile je chytí jednotka mírotvorců a ten hlavní bude mít dlouhé černé vlasy a bude to žena, že jim dobře nebude. Pravidla jsou daná, a kdo je bude porušovat, může skončit i pod mým bičem nebo hůře u hlavně mé pistole.
My vás budeme o vývoji vztahu mezi Rosie a Wilem informovat i nadále, a také o dalších situacích, které se v celém Panemu dějí každou chvíli.
 


Actual articles

Reklama