Juniorovy experimenty s mládím

12. august 2016 at 12:52 | Nyx Kesington |  Vítězové
Už je to dlouho, co jsme posledně slyšeli o miláčkovi Archerovi Francisovi Jr., ale to však neznamená, že se jeho život nedokumentoval, jenom byl vážně nezajímavý. V poslední době se to změnilo, jelikož si o své nudné osobě uvědomil i on. A tak začal konečně žít! Bravo, Archere! Na spoustu akcích jste ho mohli spatřit s několika dívkami. Mezi ně patřila mladá vítězka Rosie a její kamarádka Imogen. Poté jeho prý dobrá "kamarádka" Claudia, která s ním bývá pořád. Momentálně vypadá strašně a asi má i deprese, přestala se o sebe starat. A možná víme už proč?


Toto milé zlatíčko už celkem dost vyrostlo, že i jeho dolní partie nevydržely zůstat tam, kde mají být. V poslední době jste ho mohli zastihnout s několika dívkami. A ne, nebyly to žádné Kapitolanky, to vás mohu ujistit. Co ze zdroje vím, kapitolské dívky Archer ještě nedokázal natolik uspokojit, ale v kraji je to asi jiné zboží. Pojďme se tedy podívat, jak se mu v jeho mladistvém životě vede. Začneme s první slečnou, která byla podle některých jeho první. Já to nevím, ale podle jeho výrazu to vypadá, že se velmi moc dobře bavil.Zdá se, že jeho první hopsandy skončily úspěšně. No, nepřejete mu tento úspěch? Jak to tak vypadá, i on byl radostí bez sebe. Nebuďte slečny smutné. Archer je stále nezadaný a jeho cesta ještě neskončila, třeba právě ty budeš ta šťastná a budeš tak moct zažít whoops-whoop s Francisem. Stejně jako jedna nejmenovaná osoba, která byla obětí Archerových postelových hrátek. Slečna je též z jeho kraje, ale asi byla bohužel tak špatná, že si mladý lučištník ani neuvědomil, s kým tu má opět čest. Jestli si na ní vzpomněl, na to se ho můžete zeptat osobně.


Sice se říká, že je Archer stále nezadaný, ale brzy budete mít možná smůlu. Jelikož nám jeden anonymní čtenář do redakce zaslal pár fotek, které byly pořízené přímo z mobilního zařízení Archera, a vypadají dost reálně. Znáte dívku? Je to jeho nová vysněná dívka? Nikdy jsme ho s ní v reálu neviděli a zdá se, že jejich vztah je perfektně utajovaný. Je to blondýna, ne že by to bylo překvapující. Archer má už delší dobou slabost na blonďaté dámy. Poslední dobou několikrát viděn s Vesper z jeho kraje, která ale není dívčina na mobilu. A pak tu je krásná vítězka Claudia Riqueti, se kterou šel v nedávné době do Extravagance nakupovat lingerie. Asi si chtěli tito dva zpestřit své romantické večery. Jenže Claudia tou dívkou též není, no posuďte sami. Já jí z fotek nepoznávám, ale je vidět, že se jeden toho druhého nemůže dostatečně nabažit. Možná pro ní byly právě ty lingerie. Tady už asi můžete poznat ty důvody Claudiiny deprese.Chudák Claudie, je hozená do friendzone. To nevadí, může být ráda, že si s ní Archer pořídil nového pejska. Vlastně už ho mají spolu delší dobou. A i vy můžete mít Zlatého retrívra, pokud budete chtít. Článek o útulku najdete zde! Sice už to nejsou žádná roztomilá štěňátka, ale i dospělí jsou naprosto k zulíbání. Určitě vás všechny budu k adopci podporovat, i já si snad nějakého pořídím. A teď zpátky k Archerovi a fotce s jeho kamarádem. No, nejsou oba sladcí? I on a jeho kamarádi jsou v posteli sladcí a sjetě vypadající, ale to už je vedlejší věc. Neváhejte zavolat do prezidentské kanceláře a třeba si objednejte jeho na pár kytarových jamů v posteli či jiné aktivity, co jen budete chtít! Kancelář je otevřená 24/7! Kdo při nákupu zadá kód: archerovatajnámilenka, získá až 20 % slevu! Není to báječný?


Jsem volná pro každou špatnost! - Nyx
 


Actual articles

Reklama